NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Alanya Otobüs Bileti > Malatya - Alanya

Malatya - Alanya Otobüs Seferleri

Malatya Alanya Otobüs Bileti

Malatya otobüs terminalinden hareket eden araçlar Kahramanmaraş üzerinden güney sahil yoluna doğru indikten sonra Osmaniye - Adana - Mersin - Silifke - Anamur noktalarını takip ederek Alanya'ya ulaşmaktadır. Karayolu mesafesi minimum 798 km olup taşıyıcı firmanın uygulayacağı güzergaha göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yolculuğunuz, Mersin'den itibaren sahil yolu üzerinden gerçekleşecek olup donanımlı otobüsler eşliğinde sıkılmanıza fırsat kalmadan tamamlanacaktır. Akdeniz bölgesinin ortasında konumlanan ve 6 aya kadar uzayan uzun bir tatil sezonuna sahip Alanya'ya ulaştığınızda ise zaman deniz, güneş ve eğlence arasında akıp gidecektir.

Malatya’dan Alanya’ya otobüs yolculuğu ortalama 16 saat sürmekte olup yol güzergahı genellikle Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana, Mersin şeklinde ilerlemektedir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve kulaklık gibi özellikler bulunmakta ve seyahat süresince birkaç kez mola verilmektedir. Alanya’ya gelmeyi düşünenlerin araçlarda yer bulamama gibi bir durumla karşılaşmamak adına biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır.

Alanya’ya geleceklerin ziyaret edebilecekleri noktalardan bazıları Damlataş Mağarası, Alanya Kalesi, Dim Çayı, Sapadere Kanyonu ve Ulaş Plajı’dır.

Malatya - Alanya Arası

En ucuz otobüs bileti 85 TL olup, bilet fiyatları 90 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 14 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Alanya Malatya otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Alanya'da Ne, Nerede Yenir?
Alanya'nın En Beğenilen Lezzet Durakları...
Dim Çayı
Toroslardan doğan çay.
Damlataş Mağarası
Astım hastalarının hastanesi..
Alanya Kalesi
Gün batımını bir de Alanya Kalesi'nden izlemelisiniz.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr