NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Malatya - Denizli

Malatya - Denizli Otobüs Seferleri

Malatya Denizli Otobüs Bileti

Kayısı diyarı Malatya’dan, birçok antik kente ve kaplıcaya ev sahipliği yapan Denizli’ye ulaşmak isteyenler otobüsleri tercih edebilirler. Malatya’dan Denizli’ye direkt uçuş bulunmamakta, bu da otobüslerle yolculuğu daha cazip hale getirmektedir. İki şehir arasında hizmet veren firmalardan bazıları Elazığ Murat Turizm ve Best Van Turizm’dir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk bulunmakta; böylece yolculuklar daha konforlu ve daha keyifli geçmektedir. İzlenilen güzergah genellikle Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya şeklinde olup otobüsler seyahat süresince birkaç kez mola vermektedir. Yolcular bu molalarda kişisel ihtiyaçlarını gidermekte ve bir şeyler atıştırmaktadır.

Malatya Denizli arası otobüs seferlerinde yaklaşık 1.015 km mesafe katedilmekte ve yolcular ile otobüs ile 16-17 saat sürmektedir.

Denizli’ye gelecekler Pamukkale Travertenleri, Güney Şelalesi, Kaklık Mağarası, Honaz Dağı Milli Parkı, St.Philippe Martyrion Kilisesi, Akhan Kervansarayı, Colossae Antik Kenti, Yeşildere Şelalesi, Boğaziçi Camii ve Servergazi Türbesi gibi yerleri ziyaret edebilirler. Bazı kişiler de Denizli’ye kaplıcalar sebebiyle gelmektedir ve en popülerlerinden bazıları Karahayıt, Tekkeköy, Kızıldere, Sarayköy kaplıcalarıdır.


Malatya - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 80 TL olup, bilet fiyatları 85 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Malatya otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr