Manisa Alanya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Manisa Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Manisa Alanya otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Manisa

Manisa Manisa açık 24 ℃ havadurumu

Alanya

Alanya

Manisa Alanya Rotası

Manisa'dan Alanya'ya giden otobüsler Denizli - Burdur güzergahını takip ederek veya Aydın üzerinden Antalya'ya doğru inmekte ve 10 saate yakın yolculuk sonunda Alanya'ya ulaşmaktadır.

Manisa’dan Alanya’ya otobüs yolculuğu ortalama 10 saat sürmekte olup yol güzergahı genellikle İzmir, Aydın, Denizli, Burdur, Antalya şeklinde ilerlemektedir. Hemen hemen her gün 1-2 sefer imkanı bulunmakta ve araçların büyük çoğunluğunda koltuk ekranı, internet, rahat koltuk gibi özellikler bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında, bayramlarda ve yarıyıl tatilinde seyahat etmeyi planlayanların biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle zamanlarda araçlar çok daha hızlı bir şekilde dolabilmektedir.

Dim Çayı, Kızıl Kule, Kleopatra Plajı, Alanya Kalesi, Hamaksia Antik Kenti ve Damlataş Mağarası Alanya’ya geleceklerin ziyaret edebilecekleri noktalardan sadece birkaç tanesidir.

Manisa Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up