NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Muş - Denizli Otobüs Seferleri

Muş Denizli Otobüs Bileti

Muş’tan Denizli’ye gelmek isteyenler için ulaşım araçlarından bir tanesi otobüslerdir. İzlenilen güzergah genellikle Bingöl, Elazığ, Malatya, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya şeklinde olup seyahat süresince birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda yolcular bir şeyler atıştırmakta ve kişisel ihtiyaçlarını gidermektedirler. Muş Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 1.360 km olup, otobüsler ile yolculuk 22 saat civarında sürmektedir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özellikler bulunmakta; böylelikle seyahatler daha konforlu ve daha keyifli geçebilmektedir. Yarıyıl tatillerinde, bayramlarda ya da yaz aylarında yoğunlukta artış gözlenebileceği için biletleri mümkün olduğunca erken almakta fayda vardır.

Denizli gezilip görülecek yerler bakımından zengin şehirlerimiz arasındadır ve bu anlamda ilk akla gelen yer elbette Pamukkale Travertenleri’dir. Burayı görmeden geri dönerseniz çok şey kaçırmış olursunuz. Unesco Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmış bu güzelliği gördükten sonra Yeşildere Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Honaz Dağı Milli Parkı, Tabea Antik Kenti, Akhan Kervansarayı ve St. Philippe Martyrion Kilisesi’ni de ziyaret edebilirsiniz. Bir de buralara kadar gelmişken tandır kebabı ve bazlama gibi lezzetleri tadabilir, Zafer gazozlarından içebilir, Babadağlılar Çarşısı’ndaki dükkanlardan yöresel ürünler satın alabilirsiniz.

Muş - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 110 TL olup, bilet fiyatları 110 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Muş otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr