Ordu Alanya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Ordu Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz.

Ordu Alanya Rotası

Çorum - Ankara - Afyon güzergahı üzerinden ilerleyen araçlar 17 - 19 saat aralığında bir süre sonunda Alanya'ya varmaktadırlar. Karadeniz'den Antalya'nın meşhur ilçesine olan bu seyahat ile güneye doğru indiğimiz için sizi daha sıcak bir havanın beklediğini söyleyebiliriz.

Ordu’dan Alanya’ya otobüs yolculuğu ortalama 17 saat sürmekte olup yol güzergahı genellikle Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon, Isparta, Antalya şeklinde ilerlemektedir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özellikler bulunmaktadır. Seyahat süresince birkaç kez mola verilmekte ve bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Alanya’ya gelmek isteyenler için hemen hemen her gün en az 2-3 sefer bulunmakta ve bu sayede de bilet bulmak konusunda genellikle ciddi sıkıntılarla karşılaşılmamaktadır. Ancak yaz aylarında ya da bayramlar ve yarıyıl tatili gibi dönemlerde seyahat etmeyi planlayanların araçlarda yer bulamama gibi bir durumla karşılaşmamak adına biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır.

Alanya denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları Kızıl Kule, Dim Çayı, Kleopatra Plajı, Alanya Kalesi ve Damlataş Mağarası’dır.

Ordu Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

phone
Müşteri Hizmetleri
0 850 302 68 46

keyboard_arrow_up