NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Ordu - Alanya Otobüs Seferleri

Ordu Alanya Otobüs Bileti

Çorum - Ankara - Afyon güzergahı üzerinden ilerleyen araçlar 17 - 19 saat aralığında bir süre sonunda Alanya'ya varmaktadırlar. Karadeniz'den Antalya'nın meşhur ilçesine olan bu seyahat ile güneye doğru indiğimiz için sizi daha sıcak bir havanın beklediğini söyleyebiliriz.

Ordu’dan Alanya’ya otobüs yolculuğu ortalama 17 saat sürmekte olup yol güzergahı genellikle Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon, Isparta, Antalya şeklinde ilerlemektedir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özellikler bulunmaktadır. Seyahat süresince birkaç kez mola verilmekte ve bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Alanya’ya gelmek isteyenler için hemen hemen her gün en az 2-3 sefer bulunmakta ve bu sayede de bilet bulmak konusunda genellikle ciddi sıkıntılarla karşılaşılmamaktadır. Ancak yaz aylarında ya da bayramlar ve yarıyıl tatili gibi dönemlerde seyahat etmeyi planlayanların araçlarda yer bulamama gibi bir durumla karşılaşmamak adına biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır.

Alanya denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları Kızıl Kule, Dim Çayı, Kleopatra Plajı, Alanya Kalesi ve Damlataş Mağarası’dır.

Ordu - Alanya Arası

En ucuz otobüs bileti 90 TL olup, bilet fiyatları 95 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 17 saattir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Alanya Ordu otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Alanya'da Ne, Nerede Yenir?
Alanya'nın En Beğenilen Lezzet Durakları...
Dim Çayı
Toroslardan doğan çay.
Damlataş Mağarası
Astım hastalarının hastanesi..
Alanya Kalesi
Gün batımını bir de Alanya Kalesi'nden izlemelisiniz.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr