Ordu Bayburt Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Ordu Bayburt otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 65 TL ve en pahalı 90 TL arasında değişen Ordu Bayburt otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Ordu Bayburt otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Cesur Bingöl, Kanberoğlu Turizm, Turgutreis gelmektedir.

Ordu Bayburt Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer5s
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 5
En Ucuz Fiyat 65 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Metro Turizm

Ordu Bayburt Otobüs Saatleri

23:30
ORDUBAYBURT
2+1
65 TL
19:00
ORDUBAYBURT
2+1
80 TL
18:45
ORDUBAYBURT
2+1
70 TL
17:15
ORDUBAYBURT
2+1
70 TL
17:15
ORDUBAYBURT
2+1
65 TL
20:00
ORDUBAYBURT
2+1
90 TL
19:00
ORDUBAYBURT
2+1
80 TL
18:45
ORDUBAYBURT
2+1
90 TL
17:15
ORDUBAYBURT
2+1
70 TL
13:00
ORDUBAYBURT
2+1
70 TL

Ordu

Ordu Ordu parçalı bulutlu 20 ℃ havadurumu

Bayburt

Bayburt Bayburt kapalı 12 ℃ havadurumu

Ordu Bayburt Rotası

Doğu Karadeniz’in görülesi güzelliklere sahip şehri Ordu, Bayburt’a otobüs ile 6 – 6,5 saatlik bir mesafede bulunuyor. Aradaki uzaklığın mesafesi yaklaşık 287 km’dir. Ordu'dan Bayburt’a sefer düzenleyen otobüs firmaları Metro Turizm, Ali Osman Turizm, Kanberoğlu Turizm, Has Bingöl ve Iğdırlı Turizm’dir. Firmaların araçları Ordu otogarından kalkmaktadır. Otogar, Ordu’nun en işlek caddelerinden biri olan Atatürk Bulvarı üzerindedir.

Giresun – Trabzon – Gümüşhane güzergahı üzerinden ilerleyen otobüsler, yolcularına birçok özellik sunuyor. Araçların birçoğunda uydu yayını olan televizyon, rahat koltuk ve internet özelliği bulunuyor.

Bayburt’ta müze, mesire alanları, yaylalar ve hamamlar gibi gezilecek birçok yer bulunuyor. Şehrin Kuzeybatısında yer alan Aydıntepe ilçesine gittiğinizde Yer altı Şehrini görebilirsiniz. Daha sonra şehir merkezine gittiğinizde Bayburt Kalesini göreceksiniz. Helva Köyüne gittiğinizde Buz Mağarasına mutlaka gitmelisiniz. Bu mağara Bayburt’un merkezine 33 km’lik bir uzaklıkta bulunmaktadır. Şehrin doğal güzellikleri arasında Çoruh Nehri bulunuyor. Bu nehir Türkiye’nin önemli akarsuları arasındadır. Pulur Cami ve Mesresesi, Şehit Osman Türbeleri, Dede Korkut Türbesini ziyaret edebileceğiniz gibi Saruhan Kalesi ve Korgan Köprüsü gibi yerleri de gezmeyi unutmayın. Bayburt’un ünlü camileri ise Ulu Cami, Kutluğ Bey Camii, Zahid Efendi Camii ve Yeni Camiidir. Bayburt, zengin yöresel yemekleriyle keşfedebileceğiniz birçok çeşit sunuyor. Bunlardan bazıları tel helvası, lor dolması ve galaçoştur. Yemeklerin genelinde un ve et kullanılmaktadır.

Ordu Bayburt Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+165 TL
Turgut Reis2+180 TL
Kanberoğlu Turizm2+170 TL
Vangölü Turizm2+170 TL
Cesur Bingöl Seyahat2+170 TL

Ordu Bayburt Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Ordu Bayburt otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Ordu Otogarları

Bayburt Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up