Ordu Çanakkale Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Ordu Çanakkale otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Ordu Çanakkale otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Ordu

Ordu Ordu açık 18 ℃ havadurumu

Çanakkale

Çanakkale Çanakkale açık 23 ℃ havadurumu

Ordu Çanakkale Rotası

Ordu’dan Çanakkale’ye seyahat etmek isteyenler otobüslerle ulaşımı tercih edebilirler. Yolculuk ortalama 19,5 saat sürmekte ve bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda yolcular bir şeyler atıştırmakta ve kişisel ihtiyaçlarını gidermektedirler. Araçların çoğunda TV ve internet gibi özellikler bulunmakta, böylece yolcular bir şeyler seyredebilmekte ya da internette gezinebilmektedirler. Ordu'dan Çanakkale'ye giden otobüsler genellikle iki güzergahtan bir tanesini tercih etmektedirler. Bunlardan bir tanesi Samsun, Bolu, Düzce, Sakarya, İzmit, Yalova, Bursa; diğeri ise Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Eskişehir, Bursa şeklinde ilerlemektedir.

Ordu Çanakkale Otobüs Firmaları

Sahil Seyahat: 
  • Ordu: 0549 601 69 52
Metro Turizm
  • Ordu: 0452 233 66 87
Ziyaretçilerine duygu dolu anlar yaşatan Çanakkale Şehitliği, bir türküye de konu olan Aynalı Çarşı, Nusret Mayın Gemisi’nin maketinin de yer aldığı Deniz Müzesi, 1890’larda yaptırılan Saat Kulesi ve Dünya Miras Listesi’nde bulunan Truva Antik Kenti Çanakkale denildiğinde ilk akla gelen yerlerden sadece birkaç tanesidir.

Ordu Çanakkale arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Ordu Çanakkale arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up