NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Ordu - Denizli Otobüs Seferleri

Ordu Denizli Otobüs Bileti

Denizli’ye Türkiye’deki birçok il ve ilçeden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Ordu’dan Denizli’ye gelmek isteyenler de Ali Osman Ulusoy ve Metro Turizm gibi otobüs firmalarından bir tanesinden biletlerini satın alabilirler. Araçların çoğunda kulaklık, TV, koltuk ekranı ve internet gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmakta; böylece yolcular seyahat süresince bir şeyler seyredebilmekte ya da internette gezinebilmektedirler. Toplam yolculuk süresi 17,5 saat civarında olup otobüsler bu süre boyunca birkaç kez mola vermektedir. Bu molalarda ise kişisel ihtiyaçlar giderilmekte ve bir şeyler yenmektedir. İzlenilen güzergah genellikle Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon şeklindedir. Yarıyıl tatili, bayramlar ve yaz tatillerinde seyahat etmeyi planlayanların biletlerini erkenden almalarında fayda vardır; çünkü bu gibi dönemlerde yoğunlukta artış gözlenir ve otobüsler daha hızlı bir şekilde dolabilir.

Ordu Denizli arası mesafe yaklaşık 1.037 km'dir.

Denizli’ye geliş amacı yakınlarını ziyaret etmek olanlar şehrin popüler noktalarını daha önce gezmiş olabilirler. Buraya ilk kez gelen ya da önceki gelişlerinde gezme imkanı bulamamış kişiler ise Pamukkale Travertenleri, Akhan Kervansarayı, Bayramyeri Meydanı, St. Philippe Martyrion Kilisesi, Yeşildere Şelalesi ve Keloğlan Mağarası gibi yerleri ziyaret edebilirler.

Ordu - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 80 TL olup, bilet fiyatları 85 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 17 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Ordu otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr