Ordu Sinop Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Ordu Sinop otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 70 TL ve en pahalı 70 TL arasında değişen Ordu Sinop otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Ordu Sinop otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm gelmektedir.

Ordu Sinop Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer4s 30d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 2
En Ucuz Fiyat 70 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Kanberoğlu Turizm

Ordu Sinop Otobüs Saatleri

23:30
OrduSinop
2+1
70 TL
23:30
OrduSinop
2+1
70 TL
23:30
OrduSinop
2+1
70 TL
23:30
OrduSinop
2+1
70 TL
23:30
ORDUSİNOP
2+1
70 TL
00:15
ORDUSİNOP
2+2
70 TL
23:30
ORDUSİNOP
2+1
70 TL
23:30
ORDUSİNOP
2+1
70 TL
23:30
ORDUSİNOP
2+1
70 TL
23:30
ORDUSİNOP
2+1
70 TL

Ordu

Ordu Ordu az bulutlu 12 ℃ havadurumu

Sinop

Sinop Sinop açık 9 ℃ havadurumu

Ordu Sinop Rotası

Ordu’dan Sinop’a yapacağınız otobüs yolculuğu yaklaşık 5 - 5,5 saat sürecektir. Otogardan yaklaşık 310 km’lik bir yolu bulunan bu şehre seyahat sırasında Fatsa, Tekkeköy ve Gerze güzergahları gibi yerlerden geçerek Sinop’a varabilirsiniz. Seçtiğiniz otobüs firması ile keyif dolu bir seyahat sizi bekliyor olacak. Yolculuk sona erdiğinde tarihi mekanlar ve göz dolduran eşsiz güzellikler ile karşılaşacaksınız. İlk olarak mutlaka görülmesi gereken mekanlardan gezi turunuza başlayabilirsiniz. Ordu Sinop otobüs bileti fiyatları, sefer düzenleyen firmalar arasında değişebilmektedir. En uygun bileti bulmak için gideceğiniz tarih için sorgulama yapabilir ve seferleri karşılaştırabilirsiniz.
,
Sinop’ta oldukça fazla balık tutulduğu için oranı lezzetli balıklarından mutlaka yemelisiniz. Daha çok hamur işi yemekleri keşfetmek isterseniz katlama, nokul ve kulak ismi verilen meşhur mantısından yiyebilirsiniz. Ülkemizin en kuzeyinde yer alan Sinop’ta manzaranın tadını çıkarmak için Hamsilos koyuna gidebilirsiniz. Merkeze 11 km’lik bir mesafede olan bu koy, özellikle gün batımında harika görünüyor. Şehrin en önemli tarihi eserlerinden biri olan Sinop kalesi, turistlerin en büyük ilgi odağı olduğu bir yer. Sizde tarih kokan bu kaleyi mutlaka görmelisiniz. Denize girmek veya piknik yapmak için Akliman tavsiye edilir. Oksijen dolu ormanı ve denize girmek için muhteşem bir plajı bulunuyor. Bütün bunların yanında Sinop arkeoloji müzesi, Ayancık Akgöl, İnaltı mağarası ve Boyabat Kaya mezarları da ziyaret edilmesi gereken yerlerden.

Ordu Sinop Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Kanberoğlu Turizm2+170 TL
Metro Turizm2+270 TL

Ordu Sinop Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Ordu Sinop otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Ordu Otogarları

Sinop Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up