NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Sakarya - Denizli

Sakarya - Denizli Otobüs Seferleri

Sakarya Denizli Otobüs Bileti

Ülkemizdeki bazı yerler dünyaca üne sahiptir ve Pamukkale Travertenleri de bu yerlerden bir tanesidir. Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başaran Pamukkale sayesinde Denizli’ye her sene binlerce kişi gelmektedir. Elbette gelen herkesin amacı gezmek değildir. Bazı kişiler burada okuduğu, bazıları da buradaki firmalarda çalıştığı için yılda birkaç kez memleketleri ile Denizli arasında yolculuk etmektedirler. Sakarya’dan çeşitli nedenlerle Denizli’ye gelenler olmakta ve bu kişiler de genellikle otobüslerle seyahat etmeyi tercih etmektedir. Toplam yolculuk süresi ise 8 saat civarındadır.

Peki, Denizli’ye gelenler Pamukkale Travertenleri dışında nereleri gezebilir ve buraya kadar gelmişken hangi lezzetleri tadabilir? Akhan Kervansarayı, Hierapolis Antik Kenti, Ağlayan Kaya Şelalesi, Kaklık Mağarası, Boğaziçi Camii ve Yeşildere Şelalesi gezilebilecek yerlerden bazılarıdır. Tadılabilecek lezzetler arasında ise tandır kebabı, bazlama, pancar kavurması ve Hacı Şerif’in irmik helvası yer almaktadır.

Sakarya - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 70 TL olup, bilet fiyatları 75 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 8 saat 15 dakikadır.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Sakarya otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr