Samsun Çorlu Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Samsun Çorlu otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Samsun Çorlu otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Samsun Çorlu Rotası

Samsun’dan Çorlu’ya otobüs yolculuğu ortalama 14 saat sürmekte olup yol güzergahı genellikle Merzifon, Osmancık, Adapazarı, İzmit, İstanbul şeklinde ilerlemektedir. Samsun ile Çorlu arası karayolu mesafesi yaklaşık 850 kilometredir. Araçların büyük çoğunluğu yolculuk süresince birkaç kez mola vermekte ve bu molalarda yolcular kişisel ihtiyaçlarını gidermektedirler. Bilet bulmakta genellikle zorluk yaşanmamakta; bununla birlikte yaz aylarında, bayramlarda ya da yarıyıl tatili gibi dönemlerde seyahat etmeyi planlayanaların biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır. Çorlu’ya gelmek isteyenler kendilerine en uygun olan bileti kolaylıkla ve güvenle onlinebilet.com’dan satın alabilmektedirler.

Yolu Çorlu’ya düşen ve yeterli vakti olanlar gelmişken Edirne’yi de ziyaret edebilir ve burada yer alan Selimiye Camii, Hafızağa Konağı, Ali Paşa Çarşısı gibi noktaları görebilirler.

Samsun Çorlu arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Samsun Çorlu arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up