NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Samsun - Denizli Otobüs Seferleri

Samsun Denizli Otobüs Bileti

Samsun’dan Denizli’ye gelmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri kullanabilirler. Bu hatta hizmet veren firmalardan bazıları Sahil Seyahat ve Ali Osman Ulusoy’dur. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve TV gibi özelliklerden birkaç tanesi bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde yolcular bir şeyler seyredebilmekte ya da internette gezinebilmektedir. Böylece zaman daha hızlı geçmekte ve sıkılmaya pek fırsat kalmamaktadır. Toplam yolculuk süresi 14,5 saat civarında olur bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda ise kişiler bir şeyler atıştırmakta ve kişisel ihtiyaçlarını gidermektedir. İzlenilen güzergah da çoğunlukla Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon şeklindedir.

Samsun Denizli arası mesafe yaklaşık 883 km'dir.

St. Philippe Martyrion Kilisesi, Akhan Kervansarayı, Servergazi Türbesi, Tripolis Antik Kenti, Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Acıpayam Yazır Cami ve Hierapolis Antik Kenti gezilebilecek yerlerden sadece birkaç tanesidir. Dönmeden önce sevdiklerine yöresel hediyelik ürünler almak isteyenler ise Babadağlılar Çarşısı’nı ziyaret edebilirler. Çarşıya gitmeden önce ise tandır kebabından ya da Hacı Şerif’in irmik helvasından tadabilirler.

Samsun - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 85 TL olup, bilet fiyatları 85 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 13 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Samsun otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr