Samsun Muğla Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Samsun Muğla otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 110 TL ve en pahalı 120 TL arasında değişen Samsun Muğla otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Samsun Muğla otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Samsun

Samsun Samsun parçalı bulutlu 18 ℃ havadurumu

Muğla

Muğla Muğla açık 22 ℃ havadurumu
21:00
SAMSUNMUĞLA
2+2
120 TL
21:00
SAMSUNMUĞLA
2+2
110 TL
21:00
SAMSUNMUĞLA
2+2
110 TL

Samsun Muğla Rotası

Samsun’dan Muğla’ya seyahat etmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri tercih edebilirler. Araçlar genellikle Çorum, Ankara, Afyon, Denizli güzergahını takip etmektedirler, böylece Samsun Muğla arası en kısa yol güzergahı ile birlikte 1.010 kilometre kadar sürmektedir. Metro Turizm'in her gün düzenli sefer düzenlediği Samsun Muğla arası otobüs biletlerini inceleyebilir, satın alma işlemini güvenle tamamlayabilirsiniz.

Ülkemizin birçok şehri gezilip görülecek yerlerle doludur ve Muğla da bunlardan bir tanesidir. Sayısız doğal güzelliğe ve tarihi yapıya ev sahipliği yapan Muğla’nın en popüler ilçelerinden bazıları Marmaris, Bodrum ve Fethiye’dir. Bu ilçelerin nüfusu özellikle yaz aylarında artmaktadır. Marmaris’te gezilip görülecek yerlerden bazıları Uzunyalı Plajı, Amos Koyu ve Marmaris Kalesi iken; Bodrum denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları ise Bitez, Yalıkavak, Gümüşlük ve Akyarlar’dır. Söz konusu Fethiye olduğunda ise Kıdrak Koyu, Ölüdeniz Plajı, 12 Adalar, Kelebekler Vadisi ve Çalış Plajı gibi yerlerin ziyaret edilmesi tavsiye edilmektedir

Samsun Muğla Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+2120 TL

Samsun Muğla Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Samsun Muğla otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up