NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Şanlıurfa - Denizli

Şanlıurfa - Denizli Otobüs Seferleri

Şanlıurfa Denizli Otobüs Bileti

Şanlıurfa’dan okumak, çalışmak, yakınlarını ziyaret etmek ya da gezmek amacıyla Denizli’ye gelmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri kullanabilirler. Bilet satın alınabilecek firmalardan bazıları Star Batman, Isparta Petrol, Şanlıurfa Astor ve Özlem Diyarbakır’dır. Araçların hemen hemen hepsinde koltuk ekranı, internet, TV gibi özellikler bulunmakta; böylece yolculuklar daha keyifli geçebilmektedir. Seyahat süresince birkaç kez mola verilmekte ve bu molalarda kişisel ihtiyaçlar giderilmektedir. Bayramlar ve yarıyıl tatilleri gibi dönemlerde otobüsler daha hızlı dolmaktadır. Bu nedenle böyle zamanlarda seyahat edeceklerin biletlerini mümkün olduğunca erken satın almalarında fayda vardır. Şanlıurfa Denizli arası mesafe en kısa güzergah tercihi ile birlikte yaklaşık 1.090 km sürmektedir.

Gezmek amacıyla Denizli’ye gelenleri birçok ilgi çekici yer beklemektedir. Bunlardan bazıları Hierapolis Antik Kenti, Boğaziçi Camii, Yeşildere Şelalesi, Çizmeli Kaplıcaları, Servergazi Türbesi, Keloğlan Mağarası, St. Philippe Martyrion Kilisesi, Gölemezli Kaplıcası ve Tabea Antik Kenti’dir. Bir de buraya kadar gelmişken tandır kebabı ve pancar kavurması gibi lezzetlerin tadılması da önerilmektedir.

Şanlıurfa - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 90 TL olup, bilet fiyatları 90 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 18 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Şanlıurfa otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr