Şırnak Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Şırnak Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Şırnak Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Şırnak Eskişehir Rotası

Bazı kişiler bayramlarda, bazı kişiler de resmi tatillerde otobüslere atlayıp Eskişehir’e yolculuk eder. Bir de Şırnak’ta yaşayıp Anadolu Üniversitesi’nde bir bölüm kazananlar vardır ki onlar da yılda birkaç kez iki şehir arasında otobüs yolculuğu yaparlar. Şırnak'tan Eskişehir'e giden otobüsler genellikle Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Mersin, Aksaray, Ankara güzergahını takip ederek yaklaşık 1.387 km yol katetmektedir ve araçların hemen hemen hepsinde rahat koltuk, internet ve koltuk ekranı bulunur.

Eskişehir’e varanlar eğer buraya gezi amacıyla geldilerse öncelikler biraz dinlenmeyi tercih ederler. Ardından şehrin en popüler noktalarını gezmeye başlarlar. Güzel havalarda Porsuk Çayı’nda bot ya da gondol turu yapmak, Odunpazarı Evleri’ni görmek, Sazova Parkı’nı gezmek ve sonrasında buradaki restoranlarda bir şeyler atıştırmak, yaz aylarında yapay bir plaja ev sahipliği yapan Kentpark’ta birkaç saat geçirmek, Çağdaş Cam Sanatları ve Lületaşı müzelerini ziyaret etmek bu şehirde yapılacaklardan bazılarıdır. Ayrıca dönmeden önce çiğ börek yenmeli, met helva ve lületaşından yapılmış hediyelikler satın alınmalıdır.

Şırnak Otogarları

Eskişehir Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up