Sivas Denizli Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Sivas Denizli otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Sivas Denizli otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Sivas

Sivas Sivas hafif kar yağışlı 0 ℃ havadurumu

Denizli

Denizli Denizli parçalı az bulutlu 3 ℃ havadurumu

Sivas Denizli Rotası

Sivas’tan Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilirler. Bu kişilerin bilet satın alabileceği firmalardan bazıları Dadaş Turizm ve Esadaş olup, yolculuk ortalama 14 saat sürmektedir. Araçların çoğunda müzik yayını, koltuk ekranı, internet gibi özellikler bulunmakta ve bunlar sayesinde yolculuklar daha keyifli geçmektedir. İzlenilen güzergah genellikle Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya şeklindedir. Seyahat süresince birkaç kez mola verilmekte ve bu molalar esnasında yolcular kişisel ihtiyaçlarını gidermektedir. Sivas Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 870 km'dir.

Gezilip görülecek yerler bakımından zengin şehirlerimiz arasında bulunan Denizli’ye geldiğinizde ilk ziyaret edebileceğiniz noktalardan bir tanesi Pamukkale Travertenleri’dir. Öyle ki çoğu kişinin aklına Denizli denildiğinde Pamukkale gelmektedir ve burayı görmeden dönerseniz çok şey kaçırmış olursunuz. Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmış bu yerde en az birkaç saatinizi geçirebilir, aynı gün içerisinde Hierapolis Antik Kenti’ni gezebilir, antik havuzu görebilirsiniz. Yeterli vaktiniz varsa şehirdeki diğer yerleri de gezebilirsiniz. Bu yerlerden bazıları ise St. Philippe Martyrion Kilisesi, Tabea Antik Kenti, Yeşildere Şelalesi ve Keloğlan Mağarası’dır.

Sivas Denizli arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Sivas Denizli arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up