NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Tokat - Antalya Otobüs Seferleri

Tokat Antalya Otobüs Bileti

Çok sayıda tatil beldesine ev sahipliği yapan Antalya’ya ülkemizin birçok noktasından otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir. Tokat da bu noktalardan bir tanesidir ve buradan kalkan araçlar ortalama 15 saatlik bir yolculuk sonrası varış noktasına ulaşmaktadır. Otobüsler seyahat süresince genellikle birkaç kez mola vermekte ve bu molalarda kişisel ihtiyaçlar giderilmektedir. İzlenilen güzergah ise çoğunlukla ya Amasya, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon, Isparta, Burdur ya da Sivas, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya şeklindedir. Tokat Antalya arası mesafe en kısa yol güzergahı ile birlikte 855 kilometredir. Tokat Antalya arası otobüs ile seyahat etmek için Metro Turizm'i tercih edebilir ve biletinizi sitemizden kolayca satın alabilirsiniz.

Antalya denildiğinde ilk akla gelen deniz ve güneştir. Birçok yerli ve yabancı turistin yaz tatilini geçirmek amacıyla geldiği bu şehir sayısız tatil köyü ve oteli bünyesinde barındırmaktadır. Antalya’ya gelecekler gezilecek yerler listesine Manavgat Şelalesi, Side Antik Kenti, Konyaaltı Plajı, Aspendos Tiyatrosu ve Kaleiçi gibi noktaları dahil edebilirler.

Tokat - Antalya Arası

En ucuz otobüs bileti 98 TL olup, bilet fiyatları 100 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Antalya Tokat otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Kaputaş Plajı
Muhteşem bir manzara, turkuaz renkte bir deniz ve göz alıcı bir sahil. İşte Kaputaş denince ilk akla gelen şeylerden bazıları...
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr