Tokat Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Tokat Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Tokat Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Tokat

Tokat Tokat parçalı bulutlu 18 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir kapalı 20 ℃ havadurumu

Tokat Eskişehir Rotası

Eskişehir’e ülkemizin birçok noktasından otobüs seferleri düzenlenmektedir ve Tokat da bu noktalardan bir tanesidir. Tokat’tan çıkan araçlar Amasya, Çorum, Kırıkkale, Ankara güzergahını takip ederek yaklaşık 10,5 saatlik bir yolculuk sonrası varış noktasına ulaşmaktadır. Böylece Tokat Eskişehir arası mesafe yaklaşık 624 km olacaktır. Otobüslerin hemen hemen hepsinde rahat koltuk, internet ve koltuk ekranı bulunmakta; böylelikle seyahatler daha konforlu ve daha keyifli geçmektedir.

Eskişehir’e yolculuk etmenin birçok nedeni olabilir. Bunlardan bazıları bu şehirde yer alan üniversitelerden bir tanesinde okuyor olmak, yakınları ziyaret etmek ve yeni bir şehri keşfetmektir. Yolculuk amacı gezmek olanlar kişisel zevklerine göre bir plan oluşturabilirler. Planlı hareket ederek daha kısa sürede, daha fazla yer görebilirler. Müze severler vakitlerinin çoğunu Balmumu, Çağdaş Cam Sanatları, Lületaşı,   Cumhuriyet Tarihi gibi müzelere ayırabilirler. Açık havada vakit geçirmek isteyenler için de Sazova Parkı, Porsuk Çayı ve Adalar Bölgesi, Şelale Park gibi yerler idealdir.

Tokat Eskişehir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Tokat Eskişehir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up