Göcek Otobüs Bileti

En uygun fiyatlara Göcek otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz ve Göcek otobüs seferi bulunan seçkin otobüs firmaları.

Göcek

Göcek Hakkında

Muğla’nın ilçeleri arasında yer alan Fethiye’nin bir mahallesi olan Göcek mavi ile yeşilin buluştuğu bir yerdir. Göcek’e çeşitli otobüs firmalarının düzenlediği seferlerle ulaşabilmek mümkündür. Buraya seyahat etmek isteyenler en uygun otobüs biletlerini Onlinebilet.com’dan kolaylıkla ve güvenle satın alabilmektedirler. Göcek'e otobüs bileti için yukarıdaki alandan nereden, nereye ve ne zaman alanlarını doldurmanız gerekmektedir.

Gezilecek Yerler

Göcek ve civarı söz konusu olduğunda ilk akla gelen yerlerden bir tanesi Bedrirahmi Koyu’dur. Bilhassa yatçıların uğrak noktası olan bu güzel koyda denizin tadını çıkarabilir ve burada yer alan restoranda bir şeyler atıştırabilirsiniz.

Yakın civarda yer alan bir diğer ziyaret edilesi nokta da Günlüklü Koyu’dur. İsmini Günlük ağaçlarından alan koya teknelerle ya da karadan ulaşılabilmektedir.

Bu bölgede ziyaret edilebilecek diğer yerler ise Göcek merkeze ortalama 14 kilometre uzaklıktaki Katrancı Koyu, Göcek ile arasında yaklaşık 5 kilometrelik bir mesafe bulunan İnlice Plajı, ismini burada yer alan hamamdan alan Hamam Koyu ve 7 küçük adadan oluşan Yassıca Adaları’dır.

Bununla birlikte Göcek’e gelecekler yakın mesafede bulunan Fethiye, Sarıgerme ve Dalyan gibi yerleri de ziyaret edebilirler. Daha geniş vakti olanlar ise bunlara kıyasla biraz daha uzakta bulunan Kaş ve Marmaris gibi tatil beldelerini de görülecek yerler listelerine ilave edebilirler.

Göcek Hakkında Bilgiler

  • Göcek Dalaman’a 19, Sarıgerme’ye 32, Fethiye’ye 28, Marmaris’e 103, Kaş’a ise 130 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.
  • Yat turizmi bakımından önemli bir yere sahip olan bu yerde birden fazla marina bulunmaktadır.
  • Buraya gelmişken tadılabilecek lezzetlerin başında balık çeşitleri ve zeytinyağlılar gelmektedir.
  • Göcek merkezde yer alan mağazalarda hediyelik eşyalar, takılar, giysiler satılmaktadır.
  • Pazar günleri semt pazarı kurulmakta ve bu pazarda sebze meyvenin yanı sıra ev ürünleri, kıyafetler, takılar da satılmaktadır.

Göcek Haritası

Göcek Blog Yazıları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up