Urla Otobüs Bileti

En uygun fiyatlara Urla otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz ve Urla otobüs seferi bulunan seçkin otobüs firmaları.

Urla kalkışlı popüler otobüs rotaları ve otobüs bileti fiyatları.

Urla Otobüs RotasıOtobüs FirmasıOtobüs Bileti Fiyatı
Urla AnkaraAli Osman Ulusoy670 TL
Urla İstanbul AvrupaMetro Turizm680 TL
Urla UşakVaran Turizm350 TL
Urla ManisaVib Turizm176 TL
Urla ÇorumAli Osman Ulusoy800 TL
Urla İzmit (Kocaeli)Ali Osman Ulusoy750 TL
Urla BalıkesirAli Osman Ulusoy330 TL
Urla BursaKale Seyahat399 TL

Varış noktası Urla olan popüler otobüs rotaları ve otobüs bileti fiyatları.

Urla Otobüs RotasıOtobüs FirmasıOtobüs Bileti Fiyatı
Kırıkkale UrlaMetro Turizm720 TL
Ankara UrlaTokat Seyahat650 TL
İstanbul Avrupa UrlaKale Seyahat750 TL
Çorum UrlaVaran Turizm790 TL
Urla

Urla Hakkında

İzmir’in ilçelerinden birisi olan ve özellikle yaz aylarında ziyaretçileri artan Urla’ya gitmek isterseniz otobüs biletini sitemizden satın alabilirsiniz. Urla’ya sefer düzenleyen otobüs firmalarını ve bilet fiyatlarını tek bir sayfada inceledikten sonra en ucuz bileti seçebilirsiniz.

Urla Otogarı

Urla Otogarı Rüstem Mahallesi’nde yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında ziyaretçilerin artması ile beraber daha yoğun olmaktadır.

Urla otobüs seferlerinden bazıları Urla-İstanbul, Urla-Ankara, Urla-Balıkesir, Urla-Bursa ve Urla-Afyon’dur.

Urla’ya Giden Otobüs Firmaları

Urla’ya sefer düzenleyen otobüs firmalarından bazıları Ulusoy Seyahat, Varan Turizm ve Metro Turizm’dir.

Urla’da Gezilecek Yerler

Özellikle yaz aylarında daha bir güzel olan Urla’da denize girebilir ve bol bol güneşlenebilirsiniz. Urla hem çok güzel bir yerdir hem de Çeşme, Seferihisar gibi yerlere de yakındır. Bu sebeple tatilcilerin gözde yerlerinden birisidir.

Tam bir Ege ilçesi olan Urla’nın kendisine ait adaları vardır. Bunlardan bazıları Taş Ada, Kel Ada ve Karantina Adası’dır. Urla İskelesi’nde yer alan Karantina Adası’nda eskiden sağlık kontrolleri yapılır eğer kişide herhangi bir hastalık yoksa şehre girmesine izin verilirmiş. Hem doğa hem de denizi bir arada bulabileceğiniz Karantina Adası’nı gezilecek yerler listenize eklemelisiniz.

Urla’ya gittiğinizde görmeniz gereken yerlerden bir diğeri de Güvendik Tepesi’dir. Güvendik Tepesi’nde manzaranın tadına varmalı ve eğer vaktiniz varsa piknik yapmalısınız.

Urla’da denize girebileceğiniz yerlerden bazıları Menteş Gülbahçe, Balıklıova, Gelinkaya ve Çeşmealtı’nın içerisine kadar uzanan sahildir.

Urla’da gidebileceğiniz diğer yerler Necati Cumalı Anı ve Kültür Evi, Tanju Okan Parkı, Bademler Köyü, Özbek Köyü, Çeşmealtı, Malgaça İçmeleri, Zeytinalanı ve Limantepe Höyüğü’dür.

Urla’ya gittiğinizde meşhur katmerinden yemeli, tekne turlarına katılmalı, bol bol deniz keyfi yapmalı, Çeşmealtı pazarından bir şeyler satın almalı, yakın çevrede yer alan Çeşme ve Seferihisar gibi tatil yerlerini gezmelisiniz.

Bunları Yapmadan Urla’dan Dönme

Yukarıda belirtilen yerlerden denize girmeden, Urla katmerinden yemeden, Güvendik Tepesi’ne çıkıp manzaranın tadına varmadan, Çeşmealtı pazarını gezmeden, Klazomenai Antik Kenti’ni görmeden, Malgaca İçmeleri’ne ve Gülbahçe Ilıcası’na gitmeden Urla’dan dönmeyin.

Urla Seferi Olan Otobüs Firmaları

Urla otobüs bileti alabileceğiniz 1 otobüs firmasından bazıları.

Urla Blog Yazıları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up