NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Aksaray - Denizli

Aksaray - Denizli Otobüs Seferleri

Aksaray Denizli Otobüs Bileti

Aksaray’dan Denizli’ye gelmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri kullanabilirler. Bilet satın alınabilecek firmalardan bazıları Esadaş, Nevşehirliler Seyahat ve Süha Turizm’dir. Aksaray Denizli arası mesafe yaklaşık 519 km olup otobüs ile seyahat süresi 7-8 saat aralığındadır. İki şehir arasında hizmet veren araçların çoğunda koltuk ekranı, internet, müzik yayını gibi özelliklerden bazıları bulunmakta; böylelikle yolculuklar daha keyifli geçmektedir. Yarıyıl tatili, yaz ayları ve bayramlarda seyahat edeceklerin biletlerini erkenden satın almalarında fayda vardır. Çünkü böyle dönemlerde yolcu trafiğinde artış görülebilir ve bu da araçların daha hızlı dolmasıyla sonuçlanır.

Denizli gezilip görülecek yerler bakımından oldukça zengin şehirlerimiz arasındadır. Dünyaca üne sahip Pamukkale Travertenleri her sene binlerce yerli ve yabancı turisti şehre çekmektedir. Ancak Denizli’de gezilecek daha çok sayıda yer vardır. Akhan Kervansarayı, Tabea Antik Kenti, Yeşildere Şelalesi, Kaklık Mağarası, Goncalı Kilisesi, Boğaziçi Cami, Hierapolis Antik Kenti ve Güney Şelalesi bu yerlerden bazılarıdır. 

Aksaray - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 45 TL olup, bilet fiyatları 70 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Aksaray otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr