NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Karabük Otobüs Bileti > Aksaray - Karabük

Aksaray - Karabük Otobüs Seferleri

Aksaray Karabük Otobüs Bileti

Cami ve kiliseleriyle ön plana çıkmış bir şehir olan Aksaray’dan Karabük’e yapacağınız otobüs yolculuğu ortalama 7 saati bulmaktadır. Karabük’e bilet almak için şehrin merkezi sayılan Buğday Pazarındaki Aksaray Otogarına gidebilir veya onlinebilet.com üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuğunuzun başlayacağı bu otogardan Karabük’e sefer düzenleyen tek bir firma bulunuyor.

İlk olarak Hatay’dan kalkıp Aksaray otogarına gelen CSR Seyahat’in otobüsleri ile keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Çünkü otobüs içerisinde sıkılmamanız için birçok özellik bulunuyor. Televizyon, müzik, 2+1 koltuk, wireless, usb ve priz gibi özellikleri bulunan otobüslerin izlediği güzergah ise genellikle Ankara – Gerede – Safranbolu’dur. 457 km’lik bu yolculuğun sonunda Karabük Otogarına varabilirsiniz. Buradan kalkan otobüs ve minibüslerle istediğiniz birçok yere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Karadeniz’e has güzelliklerin neredeyse tamamına sahip olan Karabük’te yemyeşil ormanlar ve eşsiz yaylalar sizi bekliyor. Yenice ilçesinde bulunan Şeker Kanyonu, şehrin doğal güzelliklerinden biridir. Karabük’ün en meşhur ilçesi şüphesiz Safranbolu’dur. Burada gezip görülecek birçok güzellik bulunuyor. Safranbolu’yu ön plana çıkaran en önemli özelliği ise eşsiz tasarıma sahip ünlü evleridir. İncekaya Su Kemeri, Karabük’ün tarihi yapıları içerisinde en farklısıdır. Hıdırlık Tepesi de mutlaka görülmelidir. Çünkü Safranbolu en güzel buradan görünür. Restorasyonu yapılmış olan Cinci Hanı ziyaretçilerine yeniden hizmet veriyor. Buraya da uğramak isteyebilirsiniz. Karabük mutfağında ise birçok eşsiz lezzeti keşfedebilirsiniz. Bu lezzetlerden kuyu kebabı ve bükmeyi deneyebilirsiniz.

Aksaray - Karabük Arası

En ucuz otobüs bileti 50 TL olup, bilet fiyatları 55 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 7 saattir.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Karabük Aksaray otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr