Aksaray Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Aksaray Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 740 TL ve en pahalı 740 TL arasında değişen Aksaray Samsun otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Aksaray Samsun Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer8 sa 35 dk
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 740 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Lüks Karadeniz Seyahat
En Çok Sefer Düzenleyen Firma Lüks Karadeniz Seyahat
Günlük Sefer Sayısı 1

Aksaray Samsun Otobüs Saatleri

19:00
AksaraySamsun
2+1
740 TL

Aksaray Samsun Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıOtobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Lüks Karadeniz Seyahat740 TL18 saat 35 dakika

Aksaray

Aksaray Aksaray kapalı 30 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun parçalı az bulutlu 27 ℃ havadurumu

Aksaray Samsun Rotası

Aksaray - Samsun arasındaki mesafenin 499 km olması, otobüs yolculuğunu cazip hale getiriyor. İki şehir arasında yapılan otobüs yolculukları ortalama 8 - 9 saat sürmektedir. Metro Turizm, Lüks Karadeniz ve Süha Turizm gibi firmalar Samsun’a sefer düzenlemektedir. Otobüs yolculukları genellikle Kırşehir - Yozgat - Merzifon güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir.

Otobüs firmalarının çoğunda koltuk ekranı televizyonu varken, bazılarında ek olarak genel televizyon özelliği de bulunuyor. Aynı zamanda yolculara internet özelliği olan otobüslerle seyahat etme imkanı da sunuluyor. Aksaray’dan Samsun’a direkt uçuş yolculuğu bulunmadığı için kara yolu üzerinden özel araçların yanı sıra otobüs ile yolculuk daha sık tercih ediliyor.

Samsun’da mesire alanlarını mutlaka görmelisiniz. Çakırlar Korusu, bu alanda en gözde yerlerden biridir. Bu koruda piknik veya doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Şehrin göbeğinde yer alan Bandırma Vapurunu ziyaret etmeden olmaz. Bu vapur aslında bir müzedir ve içerisinde Atatürk’e ve o döneme ait eşyalar sergilenmektedir. Buradan çıktıktan sonra diğer önemli eserlerin sergilendiği müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Arkeoloji ve Etnografya müzeleri iyi bir tercih olacaktır. Samsun’a gelenlerin en çok gittiği yerlerden biri de Sevgi Gölüdür. Burada aynı zamanda birçok kafe de bulunuyor. Şehrin şelaleleri ise tam bir doğa harikasıdır. Özellikle Akalan Şelaleleri görülmeye değer güzelliktedir. Samsun’un ünlü birçok camisi de bulunuyor. Bu camilerden ön plana çıkanlar Büyük Cami, Gökgöl Cami ve Taşkale Camisidir.

Aksaray Samsun arası sefer düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Aksaray Samsun arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Aksaray Samsun arası otobüs ile seyahat ortalama 8 ile 9 saat arasında sürmektedir.

Aksaray Samsun Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Otobüs FirmasıKoltuk TipiOtobüs Bileti Fiyatı
Lüks Karadeniz Seyahat2+1740 TL

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up