NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Karabük Otobüs Bileti > Antalya - Karabük

Antalya - Karabük Otobüs Seferleri

Antalya Karabük Otobüs Bileti

Türkiye’nin tatil başkenti sayılan Antalya ile Karadeniz şehri Karabük arasında ortalama 669 km bir mesafe bulunmaktadır. Otobüs yolculukları 10,5 saat kadar sürmektedir. Bu süre içinde otobüslerin izlediği güzergah Burdur – Afyon – Ankara illeri üzerinden gerçekleşmektedir. Bu güzergahı izleyen ve sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında Metro Turizm yer alıyor. Metro Turizm, yolcularına kapsamlı özellikleri ile hizmet veriyor. İnternet, televizyon, usb ve müzik özellikleriyle konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Karabük’e sefer düzenleyen otobüslerin biletlerine Antalya Otogarından ulaşabilirsiniz. Otogar, Dumlupınar Bulvarı üzerindedir ve ulaşım oldukça kolaydır. Onlinebilet.com üzerinden Antalya Karabük otobüs seferlerini ve bilet ücretlerini inceleyebilir, satın alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Karabük, Batı Karadeniz’in tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü turizm şehirlerimizden biridir. Burada gezilecek yerler arasında camiler, kiliseler, hamamlar ve kanyonlar bulunmaktadır. Karabük’ün en önemli camileri Eski Cami, Dağdelen Cami ve Köprülü Mehmet Paşa Camisidir. Ulu Cami olarak da bilinen St. Stefanos Kilisesini de görmeye gidebilirsiniz. Şehrin hamamları ise Cinci Hamamı, Yazıköy Hamamı ve Bulak Hamamıdır. Bu hamamların birçoğu şehir merkezine yakındır. Karabük’ün Sorkun, Ulu ve Sarıçiçek Yaylaları da mutlaka görülmelidir. Sorkun Yaylası, Eskipazar ilçesinde bulunurken Ulu Yayla ve Sarıçiçek Yaylası ise Safranbolu’da yer almaktadır. Karabük’ün resmi olarak müzesi bulunmasa da özel kişiler tarafından yaptırılan birçok müzesi bulunuyor. Bunlar arasında Kaymakamlar Müze Evi,  Mümtazlar Konağı ve Kileciler Evi bulunuyor. Bu müzelerin çoğu Karabük’ün Safranbolu ilçesinde yer almaktadır.

Antalya - Karabük Arası

En ucuz otobüs bileti 85 TL olup, bilet fiyatları 85 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 11 saat 5 dakikadır.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Karabük Antalya otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr