NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Malatya Otobüs Bileti > Antalya - Malatya

Antalya - Malatya Otobüs Seferleri

Antalya Malatya Otobüs Bileti

Kayısısı ile dünyaca üne kavuşmuş Malatya’ya birçok yerden otobüs seferleri düzenlenmektedir ve bu yerlerden bir tanesi de Antalya’dır. Antalya’dan Malatya’ya otobüs bileti almak isteyen yolcular için alternatif firmalardan bazıları Has Bingöl, Öz Elbistan ve Elazığ Murat Turizm’dir. Yolculuk ortalama 16 saat sürmekte ve bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda ise kişisel ihtiyaçlar giderilmekte ve bir şeyler atıştırılmaktadır. Araçların çoğunda koltuk ekranı, TV, internet ve rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır.

Malatya’ya gelecekler Beşkonaklar Etnografya Müzesi, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, Yusuf Ziya Paşa Camii, Günpınar Şelalesi ve Sürgü Takaz gibi noktaları ziyaret edebilirler.

Antalya - Malatya Arası

En ucuz otobüs bileti 80 TL olup, bilet fiyatları 105 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 16 saattir.

Günde ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Malatya Antalya otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Malatya'da Ne Yenir?
Malatya denince herkesin aklına ilk olarak kayısı gelir. Malatya’da yetişen kayısılar Türkiye’nin birçok köşesine ve tüm dünyaya dağıtılmaktadır. Genellikle taze meyve olarak ya da kurutularak tüketilen kayısı ile günümüzde daha farklı ürünler de yapılmaktadır...

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr