Ardahan Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Ardahan Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Ardahan Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Ardahan

Ardahan Ardahan açık 6 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir açık 14 ℃ havadurumu

Ardahan Eskişehir Rotası

Ülkemiz gezilip görülecek yerlerle doludur ve bu yerlerden bir tanesi de Eskişehir’dir. Ayrıca Eskişehir üniversite şehri olarak da anılmakta ve bu nedenle şehirdeki genç nüfus da dikkat çekmektedir. Ardahan’da yaşayan ve Anadolu Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler ya da bu gelişmiş şehri gezmek isteyen Ardahanlılar otobüslerle yolculuk edebilmektedir. İki şehir arasında sefer düzenleyen firmalardan bazıları Esadaş ve Özlem Ardahan’dır. Ardahan -Eskişehir otobüs seferlerinde izlenilen güzergah Erzurum, Erzincan, Sivas, Yozgat, Kırıkkale, Ankara şeklinde olup katedilen mesafe yaklaşık 1.340 kilometredir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet, müzik yayını, rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmakta, böylece yolcular konforlu bir yolculuk geçirmekte ve seyahatleri süresince bir şeyler seyredebilmektedir.

Eskişehir’e gelen gezginleri Porsuk Çayı ve Adalar Bölgesi, Lületaşı Müzesi, Alaaddin Camii, Taşbaşı Çarşısı, Şelale Park, İki Eylül Caddesi, Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Odunpazarı Evleri, Midas Anıtı ve Çağdaş Cam Sanatları Müzesi gibi yerler beklemektedir. Gezginleri bekleyen diğer şeyler ise çiğ börek ve mercimekli mantı gibi lezzetler ile lületaşından yapılmış hediyelik eşyalardır.

Ardahan Eskişehir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Ardahan Eskişehir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

Ardahan Otogarları

Eskişehir Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up