NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Aydın - Muğla Otobüs Seferleri

Aydın Muğla Otobüs Bileti

Aydın’dan Muğla’ya gelmek isteyenleri ortalama 2 saatlik bir otobüs yolculuğu beklemektedir. Mesafenin çok uzun olmaması gerektiğinde günübirlik seyahatleri dahi mümkün kılmaktadır. Araçların büyük çoğunluğu Yatağan üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır.

Aydın Muğla arası otobüs seferlerinde çoğunlukla D550 otoyolu kullanılmakta, Altınova - Yatağan yol güzergahı takip edilerek ortalama 99 kilometre katedilmektedir. 

Muğla gezilip görülecek yerlerden bakımından en zengin şehirlerimizden bir tanesidir. Buraya yaz tatili amacıyla gelenler Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi yerlerden bir tanesini seçmektedirler. Bodrum denildiğinde ilk akla gelen yerler Bitez, Güvercinlik ve Turgutreis gibi tatil yöreleridir. Marmaris ise Dirsekbükü Koyu, Uzunyalı Plajı, Ayın Koyu, İnbükü Orman Kampı, Turgut Şelalesi ve Kamelya Adası gibi yerler ile dikkat çekmektedir. Fethiye’de de çok sayıda koy, plaj ve antik kent yer almaktadır. Bunlardan bazıları Kıdrak Koyu, Ölüdeniz Plajı, Letoon Antik Kenti, Günlüklü Koyu, Çalış Plajı ve Tlos Antik Kenti’dir.

Aydın - Muğla Arası

En ucuz otobüs bileti 19 TL olup, bilet fiyatları 19 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Muğla Aydın otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr