Aydın Muğla Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Aydın Muğla otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz.

Aydın

Aydın Aydın açık 25 ℃ havadurumu

Muğla

Muğla Muğla az bulutlu 25 ℃ havadurumu

Aydın Muğla Rotası

Aydın’dan Muğla’ya gelmek isteyenleri ortalama 2 saatlik bir otobüs yolculuğu beklemektedir. Mesafenin çok uzun olmaması gerektiğinde günübirlik seyahatleri dahi mümkün kılmaktadır. Araçların büyük çoğunluğu Yatağan üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır.

Aydın Muğla arası otobüs seferlerinde çoğunlukla D550 otoyolu kullanılmakta, Altınova - Yatağan yol güzergahı takip edilerek ortalama 99 kilometre katedilmektedir. 

Muğla gezilip görülecek yerlerden bakımından en zengin şehirlerimizden bir tanesidir. Buraya yaz tatili amacıyla gelenler Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi yerlerden bir tanesini seçmektedirler. Bodrum denildiğinde ilk akla gelen yerler Bitez, Güvercinlik ve Turgutreis gibi tatil yöreleridir. Marmaris ise Dirsekbükü Koyu, Uzunyalı Plajı, Ayın Koyu, İnbükü Orman Kampı, Turgut Şelalesi ve Kamelya Adası gibi yerler ile dikkat çekmektedir. Fethiye’de de çok sayıda koy, plaj ve antik kent yer almaktadır. Bunlardan bazıları Kıdrak Koyu, Ölüdeniz Plajı, Letoon Antik Kenti, Günlüklü Koyu, Çalış Plajı ve Tlos Antik Kenti’dir.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up