Bartın Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bartın Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 100 TL ve en pahalı 100 TL arasında değişen Bartın Samsun otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Bartın Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Bartın Samsun Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer8s 30d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 100 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Metro Turizm

Bartın Samsun Otobüs Saatleri

16:30
BARTINSAMSUN
2+2
100 TL
12:00
BARTINSAMSUN
2+2
100 TL

Bartın

Bartın Bartın açık 19 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun parçalı az bulutlu 20 ℃ havadurumu

Bartın Samsun Rotası

Karadeniz’in turizm merkezi olan Samsun, kaplıcaları, kayak merkezi ve tarihi güzellikleriyle ön plana çıkan bir şehrimizdir. Değişen mevsimi ile hem yaz hem de kış turizmine elverişlidir. Bartın ile Samsun arasında yaklaşık 520 km’lik bir mesafe bulunmaktadır. Karabük, Osmancık ve Merzifon güzergahları üzerinden gerçekleşen bu seyahatiniz yaklaşık 8,5 saat sürmektedir. 

Samsun turunuza 19 Mayıs ilçesinde bulunan uzun sahilin tadını çıkararak başlayabilirsiniz. Burada ister yürüyerek isterseniz de faytona binerek keyifli bir gezi yapabilirsiniz. Bu sahil üzerinde görmeniz gereken çok önemli bir eser bulunuyor. Müzeye çevrilmiş olan Atatürk’ün meşhur Bandırma Vapuru’na çok uygun bir fiyat karşılığında giriş yapabilirsiniz.

Metro Turizm'in gerçekleştirdiği Bartın - Samsun otobüs seferlerine onlinebilet.com üzerinden ulaşabilir ve biletinizi hiç bir komisyon ödemeden satın alabilirsiniz.

Teleferik ile Amisos Tepesine çıkabilirsiniz. Burası aynı zamanda Tümülüs mezarları şeklinde de biliniyor. Tarihi yapıları ziyaret ederken tepeden görünen eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Şehrin en önemli sembolü olan Atatürk Anıtı, şehrin Belediye parkında bulunuyor. Bu anıt yoğun ilgi gösterilen tarihi bir eserdir.

Samsun’un en büyük caddeleri olan Mecidiye, Fatih Sultan Mehmet ve Çiftlik caddeleri, eğlenceli ve işlek bir alandır. Burada aradığınız birçok şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kızılırmak Deltası, Yabancılar Çarşısı ve birçok ünlü camiler de Samsun’da önemli bir yere sahiptir. Ayrıca bu şehre gelmişken meşhur pidelerinden ve lezzetli balıklarından yemelisiniz. 

Bartın Samsun Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+2100 TL

Bartın Samsun Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Bartın Samsun otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up