NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Samsun Otobüs Bileti > Bartın - Samsun

Bartın - Samsun Otobüs Seferleri

Bartın Samsun Otobüs Bileti

Karadeniz’in turizm merkezi olan Samsun, kaplıcaları, kayak merkezi ve tarihi güzellikleriyle ön plana çıkan bir şehrimizdir. Değişen mevsimi ile hem yaz hem de kış turizmine elverişlidir. Bartın ile Samsun arasında yaklaşık 520 km’lik bir mesafe bulunmaktadır. Karabük, Osmancık ve Merzifon güzergahları üzerinden gerçekleşen bu seyahatiniz yaklaşık 8,5 saat sürmektedir. 

Samsun turunuza 19 Mayıs ilçesinde bulunan uzun sahilin tadını çıkararak başlayabilirsiniz. Burada ister yürüyerek isterseniz de faytona binerek keyifli bir gezi yapabilirsiniz. Bu sahil üzerinde görmeniz gereken çok önemli bir eser bulunuyor. Müzeye çevrilmiş olan Atatürk’ün meşhur Bandırma Vapuru’na çok uygun bir fiyat karşılığında giriş yapabilirsiniz.

Metro Turizm'in gerçekleştirdiği Bartın - Samsun otobüs seferlerine onlinebilet.com üzerinden ulaşabilir ve biletinizi hiç bir komisyon ödemeden satın alabilirsiniz.

Teleferik ile Amisos Tepesine çıkabilirsiniz. Burası aynı zamanda Tümülüs mezarları şeklinde de biliniyor. Tarihi yapıları ziyaret ederken tepeden görünen eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Şehrin en önemli sembolü olan Atatürk Anıtı, şehrin Belediye parkında bulunuyor. Bu anıt yoğun ilgi gösterilen tarihi bir eserdir.

Samsun’un en büyük caddeleri olan Mecidiye, Fatih Sultan Mehmet ve Çiftlik caddeleri, eğlenceli ve işlek bir alandır. Burada aradığınız birçok şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kızılırmak Deltası, Yabancılar Çarşısı ve birçok ünlü camiler de Samsun’da önemli bir yere sahiptir. Ayrıca bu şehre gelmişken meşhur pidelerinden ve lezzetli balıklarından yemelisiniz. 

Bartın - Samsun Arası

En ucuz otobüs bileti 70 TL olup, bilet fiyatları 70 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 9 saat 5 dakikadır.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Samsun Bartın otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr