Bingöl Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bingöl Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz.

Bingöl

Bingöl Bingöl açık -1 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun açık 10 ℃ havadurumu
13:30
BİNGÖLSAMSUN
2+2
80 TL
13:00
BİNGÖLSAMSUN
2+2
80 TL
13:30
BİNGÖLSAMSUN
2+2
80 TL
13:00
BİNGÖLSAMSUN
2+2
80 TL
13:30
BİNGÖLSAMSUN
2+2
80 TL
13:30
BİNGÖLSAMSUN
2+2
80 TL
13:00
BİNGÖLSAMSUN
2+2
80 TL
13:30
BİNGÖLSAMSUN
2+2
80 TL
13:00
BİNGÖLSAMSUN
2+2
80 TL

Bingöl Samsun Rotası

Samsun; tarihin, doğanın ve denizin güzelliğinin yanı sıra, binlerce yıl öncesinde yaşanmış olaylara tanıklık edebileceğiniz efsanevi bir şehirdir. Bingöl’den ortalama 11,5 saatlik bir yolculuk yaparak Samsun’a gelebilirsiniz. Otobüs yolculuğunuz sırasında Erzurum, Gümüşhane ve Trabzon güzergahlarını kısa da olsa keşfedebilirsiniz. 660 km’lik bu seyahatin sonunda Karadeniz’in dalgaları, eşsiz lezzetleri ve gerçek bir doğa ile karşılaşacaksınız. Vangölü Turizm ve Has Bingöl gibi firmaların Bingöl Samsun otobüs seferlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve biletinizi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Samsun’da görülecek birçok doğal alan bulunuyor. Bunlardan ilk olarak şehrin eşsiz güzellikteki göllerini görmeye giderek başlayabilirsiniz. Sevgi Gölü, doğa yürüyüşleri yapıp aynı zamanda da çevredeki kafelerde yemek yiyebileceğiniz bir mekandır. Ladik Gölü de huzur dolu bir çevreye sahiptir. Bu gölde yelken ve sörf yarışları da yapılmaktadır.

Samsun’a geldiğinizde Bandırma Vapurunu görmemenize imkan yok. Orijinali olmasa da birebir kopyası olan bu müzeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Şehrin Hayvanat Bahçesi de oldukça ziyaret çeken bir konuma sahiptir. Burası ayrıca Karadeniz’in en büyük hayvanat bahçesi olma özelliğine sahiptir.

Yaz mevsiminde büyük ilgi gören Geyikkoşan sahiline gidebilirsiniz. Bu sahilde denize girebilir ve etrafında bulunan otellerde kalarak uzun bir tatil yapabilirsiniz. 

Ayrıca Samsun’un şelaleleri de oldukça ünlüdür. Akalan ve Kabaceviz şelaleleri, tabiat harikası olarak keşfe çıkabileceğiniz yerlerdendir.

Bingöl Otogarları

Samsun Otogarları

Bingöl Samsun Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Tokat Yıldızı2+280 TL
Vangölü Turizm2+280 TL

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up