NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Samsun Otobüs Bileti > Bingöl - Samsun

Bingöl - Samsun Otobüs Seferleri

Bingöl Samsun Otobüs Bileti

Samsun; tarihin, doğanın ve denizin güzelliğinin yanı sıra, binlerce yıl öncesinde yaşanmış olaylara tanıklık edebileceğiniz efsanevi bir şehirdir. Bingöl’den ortalama 11,5 saatlik bir yolculuk yaparak Samsun’a gelebilirsiniz. Otobüs yolculuğunuz sırasında Erzurum, Gümüşhane ve Trabzon güzergahlarını kısa da olsa keşfedebilirsiniz. 660 km’lik bu seyahatin sonunda Karadeniz’in dalgaları, eşsiz lezzetleri ve gerçek bir doğa ile karşılaşacaksınız. Vangölü Turizm ve Has Bingöl gibi firmaların Bingöl Samsun otobüs seferlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve biletinizi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Samsun’da görülecek birçok doğal alan bulunuyor. Bunlardan ilk olarak şehrin eşsiz güzellikteki göllerini görmeye giderek başlayabilirsiniz. Sevgi Gölü, doğa yürüyüşleri yapıp aynı zamanda da çevredeki kafelerde yemek yiyebileceğiniz bir mekandır. Ladik Gölü de huzur dolu bir çevreye sahiptir. Bu gölde yelken ve sörf yarışları da yapılmaktadır.

Samsun’a geldiğinizde Bandırma Vapurunu görmemenize imkan yok. Orijinali olmasa da birebir kopyası olan bu müzeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Şehrin Hayvanat Bahçesi de oldukça ziyaret çeken bir konuma sahiptir. Burası ayrıca Karadeniz’in en büyük hayvanat bahçesi olma özelliğine sahiptir.

Yaz mevsiminde büyük ilgi gören Geyikkoşan sahiline gidebilirsiniz. Bu sahilde denize girebilir ve etrafında bulunan otellerde kalarak uzun bir tatil yapabilirsiniz. 

Ayrıca Samsun’un şelaleleri de oldukça ünlüdür. Akalan ve Kabaceviz şelaleleri, tabiat harikası olarak keşfe çıkabileceğiniz yerlerdendir.

Bingöl - Samsun Arası

En ucuz otobüs bileti 80 TL olup, bilet fiyatları 80 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Samsun Bingöl otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr