Burdur Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Burdur Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Burdur Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Burdur

Burdur Burdur açık 20 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir açık 15 ℃ havadurumu

Burdur Eskişehir Rotası

Türkiye’nin birçok noktasından otobüslerle ulaşabileceğiniz Eskişehir’de gezilecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle de hem yerli hem de yabancı turistlerin akınına uğramakta ve bir gelen bir kez daha gelmenin planlarını yapmaktadır. Son yıllardaki gelişimi ve değişimi de şehrin bu kadar popüler olmasında etkilidir. Çeşitli restorasyonlardan ve bakımlardan geçen noktaları sayesinde adeta bir Avrupa şehrini andırmaktadır. Burdur’dan da yaklaşık 4,5 saatlik bir otobüs yolculuğu sonrası bu güzel şehre varılabilmektedir. Afyon üzerinden Eskişehir'e varan araçların çoğunda rahat koltuk, internet ve koltuk ekranı özellikleri bulunmakta; böylelikle seyahatler daha keyifli ve daha konforlu geçmektedir. Yolcular bir şeyler seyredip, biraz sosyal medyada gezinerek zamanın nasıl geçtiğini anlamamaktadır. 

Burdur Eskişehir arası karayolu mesafesi yaklaşık 292 kilometre olup, farklı güzergah tercihlerine göre değişebilmektedir.

Varış noktasına ulaştıktan sonra bir süre dinlenen kişiler ardından kendilerini şehrin sokaklarına atmaktadırlar. Porsuk Çayı ve Adalar Bölgesi en popüler yerlerden bir tanesidir. Eğer hava güzelse gondol ya da bot turu yapılabilir, çimlerde oturup manzaraya karşı bir şeyler içilebilir, civardaki cafelerde yemek yenebilir. Ardından Odunpazarı Evleri görülebilir ve Lületaşı Müzesi ziyaret edilebilir. Gezilebilecek diğer yerler Sazova Parkı, Haller Genlik Merkezi ve Balmumu Müzesi’dir.

Burdur Eskişehir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Burdur Eskişehir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

Eskişehir Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up