NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Eskişehir Otobüs Bileti > Burdur - Eskişehir

Burdur - Eskişehir Otobüs Seferleri

Burdur Eskişehir Otobüs Bileti

Türkiye’nin birçok noktasından otobüslerle ulaşabileceğiniz Eskişehir’de gezilecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle de hem yerli hem de yabancı turistlerin akınına uğramakta ve bir gelen bir kez daha gelmenin planlarını yapmaktadır. Son yıllardaki gelişimi ve değişimi de şehrin bu kadar popüler olmasında etkilidir. Çeşitli restorasyonlardan ve bakımlardan geçen noktaları sayesinde adeta bir Avrupa şehrini andırmaktadır. Burdur’dan da yaklaşık 4,5 saatlik bir otobüs yolculuğu sonrası bu güzel şehre varılabilmektedir. Afyon üzerinden Eskişehir'e varan araçların çoğunda rahat koltuk, internet ve koltuk ekranı özellikleri bulunmakta; böylelikle seyahatler daha keyifli ve daha konforlu geçmektedir. Yolcular bir şeyler seyredip, biraz sosyal medyada gezinerek zamanın nasıl geçtiğini anlamamaktadır. 

Burdur Eskişehir arası karayolu mesafesi yaklaşık 292 kilometre olup, farklı güzergah tercihlerine göre değişebilmektedir.

Varış noktasına ulaştıktan sonra bir süre dinlenen kişiler ardından kendilerini şehrin sokaklarına atmaktadırlar. Porsuk Çayı ve Adalar Bölgesi en popüler yerlerden bir tanesidir. Eğer hava güzelse gondol ya da bot turu yapılabilir, çimlerde oturup manzaraya karşı bir şeyler içilebilir, civardaki cafelerde yemek yenebilir. Ardından Odunpazarı Evleri görülebilir ve Lületaşı Müzesi ziyaret edilebilir. Gezilebilecek diğer yerler Sazova Parkı, Haller Genlik Merkezi ve Balmumu Müzesi’dir.

Burdur - Eskişehir Arası

En ucuz otobüs bileti 40 TL olup, bilet fiyatları 45 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 4 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Eskişehir Burdur otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Eskişehir'de Ne Yenir, Nerede Yenir?
En Popüler Lezzet Durakları..
Sazova Parkı
Bu park 7'den 70'e herkesi kendine hayran bırakıyor.
Porsuk Çayı
Eskişehir'in en popüler noktası Porsuk çayı ve Adalar bölgesi hakkında bilinmesi gerekenler..
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr