Burdur İstanbul Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Burdur İstanbul otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Burdur İstanbul otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Burdur

Burdur Burdur parçalı bulutlu 25 ℃ havadurumu

İstanbul

İstanbul İstanbul parçalı bulutlu 19 ℃ havadurumu

Burdur İstanbul Rotası

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Burdur’dan, Marmara’nın incisi İstanbul’a gelmek isteyenler için alternatiflerden bir tanesi otobüs yolculuğudur. Bu istikamette hizmet veren firmalardan bazıları İsmail Ayaz, Güney Akdeniz Seyahat ve Antalya Toros Turizm’dir. Bunlar genellikle Afyon, Kütahya, Adapazarı, İzmit şeklinde ilerleyen güzergahı kullanmaktadır. Yaklaşık 635 kilometre olan mesafenin tamamlanması ortalama 10-11 saat sürmektedir. Zaman zaman ise seyahat sürelerinde kısalma ya da uzamalara rastlanabilmektedir. Bu değişikliğe neden olabilecek şeylerden bazıları hangi firmayla yolculuk yapıldığı, trafik durumu ve mola süreleridir. Bayramlarda, özel günlerde, okul açılış ve kapanışlarında da yaşanan yoğunluk nedeniyle yolculuklar tahmin edilenden daha uzun sürebilmektedir.

Eğer akşam saatlerinde yola çıkarsanız, sabah erkenden İstanbul’a varmış olursunuz. Zamanınız kısıtlıysa eşyanızı kalacağınız yere bırakır bırakmaz gezmeye başlayabilirsiniz. Öncelikle güzel bir kahvaltı edebilir ardından şehrin en ilgi çekici noktalarını ziyaret etmeye başlayabilirsiniz. Gülhane Parkı’nda yürüyebilir, Salacak’a gidip oradan Kız Kulesi’ne geçebilir, Cihangir sokaklarında dolaşabilir, Bakırköy’deki pasajlarda yer alan dükkanlardan alışveriş yapabilir, Ayasofya Müzesi’ni ziyaret edebilir, Bebek Sahili’ndeki banklarda oturup manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Evinize dönmeden önce lokum ve Türk kahvesi satın alabilirsiniz.

Burdur İstanbul arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Burdur İstanbul arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up