Burdur Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Burdur Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 300 TL ve en pahalı 300 TL arasında değişen Burdur Samsun otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Burdur Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Burdur Samsun Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer13s 15d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 300 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Metro Turizm

Burdur Samsun Otobüs Saatleri

17:45
BURDURSAMSUN
2+2
300 TL

Burdur

Burdur Burdur az bulutlu 7 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun parçalı az bulutlu 16 ℃ havadurumu

Burdur Samsun Rotası

Büyük önem taşıyan tarihi yerleri ile ön plana çıkan, Karadeniz bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Samsun ile Burdur arasında yaklaşık 823 km’lik bir mesafe bulunuyor. Burdur üzerinden tek seferde uçak yolculuğu mümkün olmadığı için ulaşım aracı olarak özel araçlar veya otobüsler kullanılmaktadır. Burdur'dan Samsun'a otobüs yolculuğu Isparta - Afyon - Ankara güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir.

Burdur terminalinden başlayan yolculuk ortalama 12 - 13 saat sonunda Samsun’da son bulmaktadır. Samsun’a sefer düzenleyen otobüs firmalarının başında Metro Turizm geliyor. Metro Turizm ile seyahat eden yolculara televizyon ve müzik yayını gibi imkanlar sağlanıyor.

Samsun’da kafa dinlemek için çeşitli mekanlar bulunuyor. Kuş Cenneti ve Sevgi Gölü ilk akla gelen yerler arasındadır. Özellikle Kızılırmak Deltası olan Kuş Cennetinde temiz bir doğa havası alabilirsiniz. Samsun’da Batıpark’a geldiğinizde fayton gezisi yapma şansınız bulunuyor. Ayrıca Amisos Tepesi de burada bulunmaktadır. Bu tepeye çıkmak için teleferiği kullanmanız gerekiyor. Samsun’un işlek caddelerinden biri olan Çiftlik Caddesi, yoğun kalabalığıyla dikkat çekiyor. Samsun’un en önemli anıtları olan Atatürk Anıtı ve İlk Adım Heykeli de şehrin değerli yapıları arasındadır. Şehrin yoğun ilgi gösterildiği diğer yerleri ise Amazon Köyü, Tekkeköy Mağaraları ve Ladik Gölüdür. Samsun’un meşhur olmuş yöresel lezzetleri arasında Haluçka, Çarşamba Pidesi ve Keşkek yer alıyor. Bu şehre geldiğinizde bu lezzetleri mutlaka denemelisiniz.

Burdur Samsun Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+2300 TL

Burdur Samsun Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Burdur Samsun otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up