NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Samsun Otobüs Bileti > Denizli - Samsun

Denizli - Samsun Otobüs Seferleri

Denizli Samsun Otobüs Bileti

Denizli, Samsun’a 881 km’lik mesafede bulunmaktadır. Otobüs ile Samsun’a varış ortalama 13 - 14 saatte gerçekleşiyor. Denizli’den bu şehre uçak seferleri bulunmaktadır. Ancak İstanbul aktarmalı ve bilet fiyatları nedeniyle otobüs yolculuğu sıklıkla kullanılıyor. Samsun’a sefer düzenleyen otobüs firmalarından bazıları Metro Turizm ve Sahil Seyahat Turizm’dir. Bu firmalar ile yapacağınız Denizli Samsun arası otobüs yolculuğunda araçlar genellikle Afyon - Çorum -Havza güzergahını takip etmektedir.

İzmir Bulvarı üzerinde bulunan Denizli otogarından bineceğiniz otobüslerin genelinde televizyon, müzik yayını ve nadir de olsa internet hizmeti bulunmaktadır. Firmalar 13 saati geçen bu yolculuk sırasında zamanın daha keyifli geçmesi için özen göstermektedirler.

Samsun’da aradığınız her şeyi bulabileceğiniz meşhur birçok cadde bulunuyor. Bunlar arasında Mecidiye Caddesi ve Çiftlik Caddesi yer alıyor. Bu caddeler şehrin en yoğun kalabalığın olduğu alanlarıdır. Batıpark’a yolu düşenin kolaylıkla ulaşabileceği Amisos Tepesi, Samsun’a gelen birçok kişinin ilk görmeye gittiği yerlerden biridir. Tepeden oldukça etkili bir manzara görünüyor. Samsun’un hikayesiyle meşhur olan Amazon Köyü, bu şehre gelenlerin en merak ettiği yer arasındadır. Bu yer eskiden yaşayan kadın savaşçıların heykellerinin olduğu bir köydür. Sakin bir ortam arayanların kafa dinlemek için geldikleri Canik Meşe Tesisleri, şehrin en doğal ortamı olan alanlarındandır. Burada aynı zamanda yemek yenebilecek mekanlar da bulunuyor. Samsun’un simgesi olan Atatürk Anıtı da görmeniz gereken eserlerden biridir.

Denizli - Samsun Arası

En ucuz otobüs bileti 75 TL olup, bilet fiyatları 85 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 14 saat 1 dakikadır.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Samsun Denizli otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr