NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Düzce - Karabük Otobüs Seferleri

Düzce Karabük Otobüs Bileti

Doğal güzellikleriyle dinlendirici özelliğe sahip bir şehir olan Düzce, Bolu’dan ayrılarak il olmuştur. Şehir merkezindeki otogarı birçok şehre sefer düzenleyen otobüs firmalarına yer vermektedir. Bu şehirlerden biri olan Karabük’e Metro Turizm ile seyahat edebilirsiniz. 187 km’lik bu mesafedeki bu yolculuk ortalama 2 – 2,5 saat aralığında sürmektedir.

Bolu – Gerede güzergahı üzerinden yapılan yolculuklarda otobüslerde bulunan televizyon özelliği ile güzel zaman geçirebilirsiniz. İki şehir arasındaki yolculuğun kısa sürmesi dolayısıyla günü birlik yolculuklar da yapılabilmektedir. Böylece aynı gün içerisinde Karabük’e gidip yeniden 2 saatlik bir yolculuk yaparak Düzce’ye geri dönebilirsiniz.

Karabük deyince ilk akla gelen Safranbolu’dur. Harika mimarisiyle ünlü Safranbolu Evlerini gezdikten sonra ilçenin meşhur camilerini ziyaret edebilirsiniz. Bunlardan bazıları Ulu Cami, Eski Cami, Köprülü Mehmet Paşa Cami ve Dağdelen Camisidir. Şehrin han ve hamamları da öne çıkmıştır. Cinci Hanı, şehrin en zengin yapılarından biridir. Diğer hanlar ise Tuzcu ve Pamukçu Hanıdır. Hamamları arasında öne çıkanları Eski Hamam, Yazıköy Hamamı ve Yeni Hamamdır. Karabük’ün yaylaları da görülmeye değerdir. Bunlar Sorkun Yaylası, Ulu Yayla ve Sarıçiçek Yaylasıdır. Bu yaylalarda kamp kurabilir ya da yürüyüşler yapabilirsiniz. Şehrin Mesire Alanları da oldukça fazladır. Bunlar Göktepe Tabiat Parkı, Çetiören Mesire Yeri ve Eğriova Mesire Yeridir. Yaylalarında olduğu gibi buralarda da kamp kurabilir ya da piknik yapabilirsiniz.

Düzce - Karabük Arası

En ucuz otobüs bileti 40 TL olup, bilet fiyatları 40 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 3 saat 15 dakikadır.

Günde ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Karabük Düzce otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr