Erzurum Ankara Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Erzurum Ankara otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Erzurum Ankara otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Erzurum

Erzurum Erzurum açık 25 ℃ havadurumu

Ankara

Ankara Ankara açık 22 ℃ havadurumu

Erzurum Ankara Rotası

Ankara’nın ülkemizin hemen hemen her yerinden ziyaretçi çekmesinin sebeplerinden bir tanesi Anıtkabir’e ev sahipliği yapmasıdır. Atatürk’ün anıt mezarının yer aldığı bu yer en yoğun günlerinden bir tanesini 10 Kasımlarda yaşar. Bununla birlikte yılın diğer dönemlerinde de ziyaretçi akınına uğramaktadır. Hal böyle olunca da başkente ulaşım gelişmiştir. Türkiye’nin birçok yerinden uçak, tren ve otobüslerle Ankara’ya ulaşılabilmektedir. Elbette buraya yolculuk edenlerin hepsinin amacı Anıtkabir’i ziyaret etmek değildir. Yakınlarını görmek, devletin düzenlemiş olduğu sınavlara katılmak, üniversitelerde okumak ya da resmi kuruluş ve özel şirketlerde çalışmak amacıyla da her sene binlerce kişi Erzurum'dan Ankara’ya gelmektedir. Otobüsleri kullanmak isteyenleri Esadaş, Dadaş Turizm, Iğdırlı Turizm ve Öz Doğu Kars gibi firma seçenekleri beklemektedir. Genelde Erzincan, Sivas, Yozgat, Kırıkkale güzergahını izlenmekte ve yolculuk ortalama 14 saat sürmektedir. Erzurum Ankara arası katedilen mesafe ise yaklaşık 875 kilometredir.

Eğer daha önce Anıtkabir’i ve diğer popüler noktaları ziyaret ettiyseniz daha farklı yerleri görmek isteyebilirsiniz. Bunlardan bazıları Gordion Antik Kenti, Alagöz Karargah Müzesi, Abdülcemil Türbesi, Nallıhan Kuş Cenneti, Haymana Kaplıcaları, Kayabaşı Mozaiği, Ahi Yakup Camii, Beynam Ormanları, Başköy Kalesi ve Karacabey Hamamı’dır.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up