NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Hatay - Denizli Otobüs Seferleri

Hatay Denizli Otobüs Bileti

Zengin mutfağıyla bilinen Hatay’dan, horozuyla meşhur Denizli’ye gelmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri kullanabilirler. Toplam yolculuk süresi ortalama 15,5 olup bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda yolcular bir şeyler yemekte ve kişisel ihtiyaçlarını gidermektedirler. Günde en az 2-3 sefer bulabilmenin mümkün olduğu bu hatta yarıyıl tatili ve bayramlar gibi dönemlerde seyahat edeceklerin biletlerini erkenden almalarında fayda vardır. Bunun nedeni ise böyle dönemlerde otobüslerin hızlı bir şekilde dolmasıdır.

Hatay Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 907 km'dir.

Yeni yerler görmek, yeni lezzetler tatmak ve yeni insanlar tanımak için Denizli’ye gelenler Yeşildere Şelalesi, Kaklık Mağarası, Sarayköy Kaplıcaları, Laodikya Antik Kenti, Akhan Kervansarayı, St.Philippe Martyrion Kilisesi gibi yerleri ziyaret edebilir; tandır kebabı, Zafer gazozları, pancar kavurması ve bazlama gibi lezzetleri deneyebilirler. Gezmek amaçlı seyahat edenlerin dışında bir de Pamukkale Üniversitesi’nde okumak ya da ildeki tekstil firmalarından bir tanesinde çalışmak için Denizli’ye gelenler vardır.

Hatay - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 65 TL olup, bilet fiyatları 70 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 15 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Hatay otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr