Hatay Muğla Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Hatay Muğla otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Hatay Muğla otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Hatay

Hatay Hatay kapalı 6 ℃ havadurumu

Muğla

Muğla Muğla kapalı 6 ℃ havadurumu

Hatay Muğla Rotası

Hatay’dan Muğla’ya seyahat etmek isteyenler için otobüs seferleri mevcuttur. Yolculuk süresi toplamda ortalama 17,5 saat civarında olup bu süre boyunca birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalar esnasında yolcular kişisel ihtiyaçlarını giderebilmekte ve bir şeyler yiyebilmektedir. Hatay Muğla arası otobüs seferi düzenleyen firma olarak Has Turizm bulunmakta ve bilet fiyatları 80 TL civarında seyretmektedir.

Hatay ile Muğla arasındaki karayolu mesafesi en az 1.033 kilometredir.

Muğla denildiğinde akla birçok tatil yöresi gelmektedir ve Bodrum ile Fethiye bunlardan sadece birkaç tanesidir. Seçimini Bodrum’dan yana kullananları sayısız plaj, birbirinden güzel koylar ve eğlenceli bir gece hayatı beklemektedir. Aynı zamanda dileyenler Zeki Müren Sanat Müzesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi ve Halikarnas Mozolesi gibi yerleri de ziyaret edebilmektedirler. Fethiye’yi tercih edenleri ise Ölüdeniz, Saklıkent ve Patara Antik Kenti gibi birbirinden güzel yerler beklemektedir.

Hatay Muğla arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Hatay Muğla arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up