Iğdır Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Iğdır Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 100 TL ve en pahalı 100 TL arasında değişen Iğdır Samsun otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Iğdır Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Iğdırlı Turizm, Metro Turizm gelmektedir.

Iğdır

Iğdır Iğdır kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur 18 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun parçalı bulutlu 18 ℃ havadurumu
13:00
IĞDIRSAMSUN
2+1
100 TL
10:00
IĞDIRSAMSUN
2+1
100 TL
13:00
IĞDIRSAMSUN
2+1
100 TL
10:00
IĞDIRSAMSUN
2+1
100 TL

Iğdır Samsun Rotası

Görkemli ve tarihi anıtlarıyla ünlü bir şehir olan Samsun, Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatmak için adım attığı ilk şehir olmasıyla önemli bir yere sahiptir. Iğdır'dan Samsun'a toplamda 926 km’lik bir yol giderek bu liman şehre ayak basabilirsiniz. Yaklaşık 15 – 15,5 saat süren seyahatiniz Erzurum, Trabzon, Gümüşhane ve Terme gibi güzergahlarından geçerek tamamlanmaktadır. Iğdır Samsun arası otobüs seferleri düzenleyen firmalardan Metro ve Iğdırlı Turizm'in biletlerini onlinebilet.com'dan rahatça satın alabilirsiniz.

Nüfus bakımından kalabalık bir şehir olan Samsun, gezilecek alanları ile ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Hem eğlenmek hem de tarihi bir gezi yapmak için en doğru şehirlerden biridir. Aynı zamanda zengin mutfağıyla da göz doldurmaktadır. Özellikle karalahana dolması, Haluçkası, İçli mantısı ve Çarşamba pidesi ile öne çıkmıştır.

Samsun’da Bandırma Vapuru, Atatürk Anıtı ve İlk Adım Heykeli gibi değerler şehirde manevi açıdan büyük önem taşıyor. Yerli ve yabancı turistler bu tarihi değerlere yoğun ilgi göstermektedirler. Özellikle heykel ve anıtın önünde yoğun bir fotoğraf çekimi yaşanmaktadır.

Burada Amisos Tepesi, Akalan Şelaleleri ve Ladik Gölü gibi alanlarda doğa gezisi yapabilirsiniz. Temiz hava ve huzurlu bir ortam sunan bu alanlar gezi listenize eklemek isteyeceğiniz yerleri oluşturuyor. Doğal güzellikler arasında Kuş Cenneti, Amazon Köyü, Kabaceviz Şelaleleri, Tekkeköy Mağaraları ve Sevgi Gölü de bulunuyor. Buraları da görmek isteyebilirsiniz.

Iğdır Samsun Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+1100 TL
Iğdırlı Turizm2+1100 TL

Iğdır Samsun Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Iğdır Samsun otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Iğdır Otogarları

Samsun Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up