NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Isparta - Denizli

Isparta - Denizli Otobüs Seferleri

Isparta Denizli Otobüs Bileti

Isparta’dan Denizli’ye gelmek isteyenlerin büyük çoğunluğu otobüslerle ulaşımı tercih etmektedir. Her gün 10’dan fazla sefer şansının bulunduğu bu güzergahta hizmet veren firmalardan bazıları Çanakkale Truva Turizm, Balıkesir Uludağ, Isparta Petrol ve Esadaş’tır. Isparta Denizli otobüs bileti fiyatları firma tercihine göre değişmekle birlikte genellikle 20-25 TL aralığında seyretmektedir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, kulaklık, TV, müzik yayını, internet ve rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde yolculuklar daha keyifli geçmektedir. Toplam seyahat süresi 2,5 saat civarında olduğu ve gün içerisinde çok sayıda sefer bulunduğu için acil işi olanların günübirlik seyahat etmesi dahi mümkündür. Yine yakınlığın verdiği avantajla Ispartalılar bir hafta sonu kaçamağı için de Denizli’ye gelebilirler.

Isparta Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 170 km'dir.

Peki, Denizli’de gezilmesi önerilen yerler nerelerdir ve hangi lezzetler tadılmalıdır? Pamukkale Travertenleri, Akhan Kervansarayı, Honaz Dağı Milli Parkı, Ağlayan Kaya Şelalesi, Tabea Antik Kenti, Goncalı Kilisesi, Acıpayam Yazır Camii, Colossae Antik Kenti ve Güney Şelalesi gezilebilecek yerlerden bazılarıdır. Tandır kebabı, pancar kavurması, bazlama ve Hacı Şerif’in irmik helvası ise tadılabilecek lezzetlerdendir. Bu şehir aynı zamanda kaplıcalar bakımından da zengindir ve bazı kişiler sırf bu yüzden Denizli’ye seyahat etmektedir. En önemli kaplıcalardan bazıları Gölemezli, Çizmeli, Sarayköy ve Kızıldere’dir.

Isparta - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 25 TL olup, bilet fiyatları 30 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 13 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Isparta otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr