Isparta Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Isparta Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Isparta Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Isparta

Isparta Isparta açık 19 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir açık 19 ℃ havadurumu

Isparta Eskişehir Rotası

En fazla turist çeken illerimiz arasında yer alan Eskişehir bu özelliğini son yıllardaki gelişimine de bağlıdır. Şehirde yeni müzeler ve parklar açılmış, bakımsız yerler onarılmış ve bu da daha fazla kişinin ilgisini çekmeyi sağlamıştır. Buraya gelenlerin çoğu Eskişehir’i bir Avrupa şehrine benzetmektedir. Seyahatleri süresince bol bol gezen, yüzlerce fotoğraf çeken ve buraya özgü lezzetleri tadan turistlerin bir kısmı dönüş günü yaklaştığında buraya bir sonraki gelişlerini çoktan planlamış olurlar. Ispartalılar da yılın çeşitli dönemlerinde otobüslere atlamakta ve bu ilgi çekici şehre yolculuk etmektedirler. Isparta'dan Eskişhir'e giden otobüsler çoğunlukla Keçiborlu, Sandıklı, Gazlıgöl, Seyitgazi yolunu takip etmekte ve araçların hemen hemen hepsinde internet ve TV gibi özellikler bulunmaktadır. 

Isparta Eskişehir arası mesafe yaklaşık 294 kilometre olup otobüs ile 5 saate yakın sürmektedir.

Peki, Eskişehir’de gezilecek yerler nerelerdir, buraya kadar gelmişken hangi lezzetler tadılmalıdır ve sevdiklerinize alabileceğiniz hediyelik eşyalar nelerdir? Gezilecek yerler arasında Balmumu Müzesi, Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Kentpark ve Haller Gençlik Merkezi sayılabilir. Çakmak dolması, balaban köfte ve çiğ börek ise tadılabilecek lezzetlerdendir. Hediyelik eşya söz konusu olduğunda ise ilk akla gelen şey lületaşından yapılmış eşyalardır.

Isparta Eskişehir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Isparta Eskişehir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up