NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Malatya Otobüs Bileti > Isparta - Malatya

Isparta - Malatya Otobüs Seferleri

Isparta Malatya Otobüs Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehirlerinden bir tanesi olan Malatya’ya birçok yerden otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir ve Isparta da bu yerlerden bir tanesidir. Isparta’dan Malatya’ya otobüs bileti almak isteyen yolcular için alternatif firmalardan bazıları Elazığ Murat Turizm ve Vangölü Turizm’dir. Otobüsler genellikle Konya, Aksaray, Nevşehir, Kayseri güzergahını takip etmektedirler ve böylece Isparta Malatya arası mesafe yaklaşık 880 kilometre olmaktadır. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet ve rahat koltuk gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır.

Malatya’ya geleceklerin ziyaret edebileceği noktalardan bazıları Bakırcılar Çarşısı, Yusuf Ziya Paşa Bedesteni, Battalgazi Ulu Camii, Günpınar Şelalesi ve Kanalboyu’dur.


Isparta - Malatya Arası

En ucuz otobüs bileti 80 TL olup, bilet fiyatları 80 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Malatya Isparta otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Malatya'da Ne Yenir?
Malatya denince herkesin aklına ilk olarak kayısı gelir. Malatya’da yetişen kayısılar Türkiye’nin birçok köşesine ve tüm dünyaya dağıtılmaktadır. Genellikle taze meyve olarak ya da kurutularak tüketilen kayısı ile günümüzde daha farklı ürünler de yapılmaktadır...
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr