Karabük Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Karabük Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 90 TL ve en pahalı 150 TL arasında değişen Karabük Samsun otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Karabük Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Karabük Samsun Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer6s 30d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 90 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Metro Turizm

Karabük Samsun Otobüs Saatleri

20:30
KARABÜKSAMSUN
2+2
90 TL
18:00
KARABÜKSAMSUN
2+2
90 TL
13:45
KARABÜKSAMSUN
2+2
90 TL
10:00
KARABÜKSAMSUN
2+2
90 TL
16:00
KarabükSamsun
2+2
150 TL

Karabük

Karabük Karabük az bulutlu 24 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun parçalı az bulutlu 28 ℃ havadurumu

Karabük Samsun Rotası

Karabük’ten Samsun’a giden otobüsler Osmancık - Merzifon - Havza güzergahını izlemektedirler. Yaklaşık 429 km’lik mesafesi bulunan Samsun’a otobüs ile 7 - 7,5 saatlik bir yolculukla varabilirsiniz. Karabük üzerinden uçak yolculuğu bulunmadığı için kara yolu ulaşımı tercih edilmektedir. Otobüs yolculuğu Karabük otogarından başlamaktadır. Otogar şehir merkezinde yer almaktadır.

Karabük, Zonguldak’tan ayrılıp il olmuştur. Karabük'ten Samsun’a sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında ilk sırada Metro Turizm bulunmaktadır. Metro Turizm yolcularına keyifli zaman geçirmeleri için otobüslerinde koltuk arkası televizyon ve rahat koltuk gibi imkanlar sunmaktadır.

Samsun’da bulunan Sevgi Gölü ve Ladik Gölü, şehrin en doğal alanlarıdır. Bu göllerin çevresinde piknik yapılacak imkanlar bulunmaktadır. Şehirde mesire alanları da oldukça fazladır. En fazla ilgi görenleri Çakırlar Korusu ve Canik Meşe Tesisleridir. Sıcak mevsimlerin ilgi gösterilen yerleri ise Çatalcam plajı ve Atakum sahilleridir. Samsun’da birçok hamam ve kaplıca da bulunuyor. Hamamyağı Kaplıcası, bu alanda en ünlüsüdür. Kış aylarında yoğun ilgi gösterilen yerler arasında Ladik Akdağ Kayak merkezi yer alıyor. Samsun’un tarihini yansıtmak için yapılan Atatürk Anıtı ve İlk Adım Heykeli yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu nedenle bu önemli anıtları Samsun’a geldiğinizde mutlaka göreceksiniz. Amisos Tepesi ve Amazon Köyü, Samsun’da gezilecek en güzel alanlardır. Amisos Tepesinde muhteşem bir manzarayla karşılaşırken, Amazon Köyünde ise savaşçı kadınların heykellerini göreceksiniz.

Karabük Samsun Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+290 TL

Karabük Samsun Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Karabük Samsun otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up