NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > İstanbul Otobüs Bileti > Karaman - İstanbul

Karaman - İstanbul Otobüs Seferleri

Karaman İstanbul Otobüs Bileti

İstanbul tarihi ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan, çeşitli festivallerin düzenlendiği, aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz ve sizi her defasında şaşırtmayı başaran bir şehirdir. Bu nedenle de her sene milyonlarca kişinin akınına uğramaktadır. Ülkemizde ki sayısız ilden ziyaretçi kabul eden bu şehre Karaman’dan da birçok kişi gelmektedir. Henüz bir havaalanına sahip olmayan bu İç Anadolu Bölgesi ilinden, Türkiye’nin en kalabalık şehrine seyahat etmek için otobüsler kullanılmakta ve yaklaşık 12 saatlik bir yolculuğun ardından varış noktasına ulaşılmaktadır.

Karaman'dan İstanbul'a sefer düzenleyen otobüsler çoğunlukla Konya - Ankara - İzmit şeklinde ilerlemekte ve İstanbul'a ulaşana kadar yaklaşık 822 km yol katetmektedir.

İstanbul’da ise sizi müzeler, saraylar, camiler, ünlü caddeler, meydanlar, parklar, korular, çarşılar, ormanlar ve sahiller beklemektedir. Elbette her yeri görebilmeniz mümkün değildir, ancak en azından popüler yerleri görebilirsiniz. Bunlardan bazıları Beylerbeyi Sarayı, Ayasofya Müzesi, Kapalıçarşı, İstiklal caddesi, Sultanahmet Meydanı, Süleymaniye Camii, Emirgan Korusu ve Gülhane Parkı’dır. Ayrıca sokaklarda yer alan el arabalarından kestane satın alabilir, Kız Kulesi’nin en üst katında kahvenizi yudumlayabilir, Büyükada’da bir gün geçirebilir, Caddebostan Sahili’nde bisiklete binebilirsiniz.

Karaman - İstanbul Arası

En ucuz otobüs bileti 80 TL olup, bilet fiyatları 85 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 12 saat 15 dakikadır.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, İstanbul Karaman otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr