Karaman İstanbul Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Karaman İstanbul otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 140 TL ve en pahalı 145 TL arasında değişen Karaman İstanbul otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Karaman İstanbul otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm, Kontur Turizm gelmektedir.

Karaman İstanbul Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer11s 30d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 2
En Ucuz Fiyat 140 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Metro Turizm

Karaman İstanbul Otobüs Saatleri

22:00
KARAMANİSTANBUL (ALİBEYKÖY)
2+1
140 TL
19:00
KARAMANİSTANBUL (Esenler)
2+2
145 TL
10:00
KARAMANİSTANBUL (ALİBEYKÖY)
2+1
140 TL
19:00
KARAMANİSTANBUL (Esenler)
2+2
145 TL

Karaman

Karaman Karaman az bulutlu 19 ℃ havadurumu

İstanbul

İstanbul İstanbul parçalı az bulutlu 16 ℃ havadurumu

Karaman İstanbul Rotası

İstanbul tarihi ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan, çeşitli festivallerin düzenlendiği, aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz ve sizi her defasında şaşırtmayı başaran bir şehirdir. Bu nedenle de her sene milyonlarca kişinin akınına uğramaktadır. Ülkemizde ki sayısız ilden ziyaretçi kabul eden bu şehre Karaman’dan da birçok kişi gelmektedir. Henüz bir havaalanına sahip olmayan bu İç Anadolu Bölgesi ilinden, Türkiye’nin en kalabalık şehrine seyahat etmek için otobüsler kullanılmakta ve yaklaşık 12 saatlik bir yolculuğun ardından varış noktasına ulaşılmaktadır.

Karaman'dan İstanbul'a sefer düzenleyen otobüsler çoğunlukla Konya - Ankara - İzmit şeklinde ilerlemekte ve İstanbul'a ulaşana kadar yaklaşık 822 km yol katetmektedir.

İstanbul’da ise sizi müzeler, saraylar, camiler, ünlü caddeler, meydanlar, parklar, korular, çarşılar, ormanlar ve sahiller beklemektedir. Elbette her yeri görebilmeniz mümkün değildir, ancak en azından popüler yerleri görebilirsiniz. Bunlardan bazıları Beylerbeyi Sarayı, Ayasofya Müzesi, Kapalıçarşı, İstiklal caddesi, Sultanahmet Meydanı, Süleymaniye Camii, Emirgan Korusu ve Gülhane Parkı’dır. Ayrıca sokaklarda yer alan el arabalarından kestane satın alabilir, Kız Kulesi’nin en üst katında kahvenizi yudumlayabilir, Büyükada’da bir gün geçirebilir, Caddebostan Sahili’nde bisiklete binebilirsiniz.

Karaman İstanbul Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+1140 TL
Kontur Turizm2+2145 TL

Karaman İstanbul Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Karaman İstanbul otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up