NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Kayseri - Denizli

Kayseri - Denizli Otobüs Seferleri

Kayseri Denizli Otobüs Bileti

Kayseri’den Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilir ve ortalama 11 saatlik bir yolculuk sonrası varış noktasına ulaşabilirler. Yolların durumuna, hava şartlarına ve seçilecek firmaya bağlı olarak seyahat süresinde değişiklikler gözlenebilir. Kayseri’den Denizli’ye direkt uçuş bulunmaması, buna karşın gün içerisinde en az 5-6 otobüs seferi imkanının mevcut olması karayolu ile ulaşımı cazip hale getirmektedir. Kayseri Denizli arası otobüs seferi düzenleyen firmalardan bazıları Esadaş, Süha Turizm, Nevşehirliler Seyahat ve Elazığ Murat Turizm’dir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet, TV, müzik yayını, kulaklık gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Bu özellikler seyahatleri daha keyifli kılmakta; yolcular bir şeyler seyretme, müzik dinleme ya da sosyal medyada gezinme imkanı bulmaktadır. Konya güzergahını tercih eden otobüsler ile birlikte Kayseri Denizli arasında toplamda yaklaşık 676 km mesafe katedilmektedir.

Peki, Denizli’ye gelenler nereleri görmeli ve hangi lezzetleri tatmalıdır? Görülebilecek yerlerden bazıları Akhan Kervansarayı, Goncalı Kilisesi, Yeşildere Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Laodikya Antik Kenti, St. Philippe Martyrion Kilisesi, Honaz Dağı Milli Parkı ve Ağlayan Kaya Şelalesi’dir. Denizli ayrıca kaplıcalar bakımından da zengindir ve Çizmeli, Gölemezli, Tekkeköy kaplıcaları ilk akla gelenlerdendir. Tadılabilecek lezzetlerden bazıları ise pancar kavurması, tandır kebabı, bazlama ve Hacı Şerif’in irmik helvasıdır.

Kayseri - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 45 TL olup, bilet fiyatları 70 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 11 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Kayseri otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr