Kayseri Karabük Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Kayseri Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Kayseri Karabük otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Kayseri

Kayseri Kayseri az bulutlu 2 ℃ havadurumu

Karabük

Karabük Karabük az bulutlu 10 ℃ havadurumu

Kayseri Karabük Rotası

Sınırları içerisinde Kapadokya gibi bir güzelliği bulunan Kayseri’den Karabük’e olan mesafe yaklaşık 533 km’dir. Yolculuklar toplamda 8 saat sürmektedir. Kayseri’nin en yoğun caddesi Osman Kavuncu Bulvarı üzerinde bulunan otogardan Karabük’e sefer düzenleyen Metro Turizm ve Süha Turizm ile yolculuk yapabilirsiniz. Otobüslerde wireless, müzik, usb ve televizyon gibi birçok özellik bulunmaktadır.

Metro ve Süha Turizm’in araçları Kırşehir – Kırıkkale – Ankara güzergahını izleyerek Karabük’e varırlar. Karabük otogarı şehir merkezinde bulunmaktadır. Otogardan ulaşım, otobüs servislerinin yanı sıra minibüslerle sağlanmaktadır.

Karabük’te her mevsim yoğun ilgi gören Yenice Ormanları, görmeniz gereken güzellikler arasındadır. Şehrin önemli birçok tarihi yapısı bulunmaktadır. Geçmişi seneler öncesine dayanan Sipahioğlu Konağı bunlardan biridir. Konak müze olarak hizmet verse de içerisinde hala yaşayanlar bulunmaktadır. Diğer önemli müzeler ise Mümtazlar Evi ve Safranbolu Kent Tarihi Müzesidir. Karabük’ün Bulak Mağarası da oldukça meşhurdur. İçerisine döşenen ışıklar sayesinde mağarayı gezmek daha keyifli hale gelmiştir. Karabük’ün görmeniz gereken en önemli camileri ise Eski Cami, Köprülü Mehmet Paşa Cami ve Ulu Camisidir. Bu camilerin çoğu Safranbolu ilçesinde bulunmaktadır. Karabük’te piknik yapmak ve doğanın tadını çıkarmak için mesire alanlarına gidebilirsiniz. Bu mesire alanlarından Eğriova Mesire yeri ve Çetiören Mesire Yerini tercih edebilirsiniz. Karabük’ün meşhur Safranbolu Lokumunun yanı sıra en lezzetli yemekleri ise şehzade pilavı, kuyu kebabı ve bükmedir.

Kayseri Karabük arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Kayseri Karabük arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

Kayseri Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up