Kırıkkale Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Kırıkkale Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Kırıkkale Samsun otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Kırıkkale Samsun Rotası

Turizm açısından Karadeniz’in gelişmiş bir şehri olan Samsun, turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği şehirlerimiz arasında yer alıyor. Kırıkkale’den Samsun’a 4,5 – 5 saatlik bir yolculuk yapılması gerekiyor. 333 km’lik bu yolculuk Sungurlu, Çorum ve Havza güzergahları üzerinden gerçekleşmektedir. Kırıkkale ile Samsun arasında otobüs yolculuğu tercih etmek için Metro Turizm ve Doğu Karadeniz gibi firmaların seferlerini onlinebilet.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kırıkkale otogarından bilet aldığınız firma ile 5 saate yakın bir otobüs yolculuğu sizi bekliyor. Bu otogar Kırşehir yolu üzerinde yer almaktadır. Sefer düzenleyen otobüslerin birçoğunda televizyon, müzik yayını ve konforlu koltuk gibi özellikler bulunuyor.

Samsun’da Kuş Cenneti adı verilen Kızılırmak Deltası, şehrin en güzel doğal alanlarından biridir. Burada bilmediğiniz birçok kuş türünü görebileceğiniz gibi farklı bitkileri de keşfetme şansınız bulunuyor. Sevgi Gölü’ne giderek huzurlu bir ortamda zaman geçirebilirsiniz. Burada kahvenizi yudumlayacağınız birçok kafe bulunuyor. Bu göl Samsun’un sahil yolunda yer almaktadır. Şehrin en iyi mesire alanlarından biri de Ladik Gölüdür. Burada piknik yapmak için insanlara imkan tanınmaktadır. Tarihi ve kültürel açıdan zengin bir şehir olan Samsun’da İtalyan Katolik Kilesi, turistlerin ilgisini çeken yerlerden biridir. Ayıca şehrin camileri de ön plana çıkmıştır. En önemlilerinden biri de Büyük Camidir. Bu camiye aynı zamanda Valide Cami de denilmektedir. Samsun’un en meşhur yiyeceği ise birçok çeşidi bulunan pideleridir. Aynı zamanda tirit ve keşkek de çok tüketilmektedir.

Kırıkkale Samsun arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Kırıkkale Samsun arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up