Kırşehir Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Kırşehir Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Kırşehir Samsun otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Kırşehir

Kırşehir Kırşehir açık 16 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun parçalı bulutlu 22 ℃ havadurumu

Kırşehir Samsun Rotası

Görülmeye değer yerleriyle herkesin en az bir kere gelmesi gereken yerlerden biri olan Samsun, Atatürk’ün şehri olmasıyla da önemli bir konuma sahiptir. Kırşehir’den 5 saat süren kısa bir yolculukla Samsun’a varabilirsiniz. İki şehir arasında 397 km’lik bir mesafe bulunmaktadır. Otobüsler çoğunlukla Yozgat, Merzifon ve Havza gibi güzergahlar üzerinden gitmektedirler.

Samsun’da Atatürk’ün anısına özel olarak yaptırılan Atatürk Anıtı, şehrin sembolü haline gelmiştir. Samsun’a geldiğinizde bu anıtı mutlaka görmelisiniz.

Şehrin tarihi geçmişinden dolayı birçok müze bulunmaktadır. Arkeoloji ve Etnografya müzesinde önemli birçok eser sergilenmektedir. Aynı zamanda Gazi Müzesi de değerli mekanlardan biridir. Burası aynı zamanda Atatürk Evi olarak da biliniyor.

Samsun’un camileri de tarihi yapıları itibariyle oldukça değerlidir. En önemli camilerinden biri de göze çarpan detayları ile Büyük Cami’dir. 

Samsun’da teleferik keyfi yapma imkanınız da bulunmaktadır. Teleferik ile Amosis Tepesine çıkabilirsiniz. Muhteşem manzaranın yanı sıra kral mezarları gezilebilir, orada bulunan kafelerde karnınızı doyurabilirsiniz.

Samsun’da yer alan Hayvanat Bahçesi, Karadeniz’in en büyük hayvanat bahçesidir. Bu nedenle mutlaka görmek isteyeceksinizdir. Özellikle çocuklar buraya büyük ilgi göstermektedirler.

Bu şehirde denize girmek veya piknik yapmak için birçok alan bulunmakta. Deniz için Atakum önerilirken piknik içinse Çakırlar Korusu iyi bir seçim olabilir.

Kırşehir Samsun arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Kırşehir Samsun arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up