Mardin Ankara Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Mardin Ankara otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Mardin Ankara otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Mardin

Mardin Mardin açık 20 ℃ havadurumu

Ankara

Ankara Ankara parçalı az bulutlu 16 ℃ havadurumu

Mardin Ankara Rotası

Muhteşem taş işçiliklerinin görülebileceği evleri ile bilinen ve bugüne kadar birçok yerli diziye ev sahipliği yapmış Mardin’den Türkiye’nin sayısız noktasına uçak ve otobüs seferleri düzenlenmektedir. Ankara da bu yerlerden bir tanesidir ve Mardin’den başkente ulaşmak isteyenler iki ulaşım tipi arasında seçim yapmaktadır. Olası rötarlar ve kilo sınırlamasını göz önünde bulunduran kişiler otobüsle yolculuğu tercih etmektedir. Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Mersin, Aksaray güzergahını takip eden araçlar yaklaşık 18 saatlik bir yolculuk sonrası Ankara’ya ulaşmaktadırlar. Bu süre boyunca birkaç kez mola verilmekte ve bu molalar esnasında bir şeyler yenip, kişisel ihtiyaçlar giderilmektedir. Araçların hemen hemen hepsinde internet ve koltuk ekranı bulunduğu için yolcular sıkıldıkları zaman bir şeyler seyredebilmekte ya da sosyal medyada gezinebilmektedirler. Yine çoğu araçta bulunan rahat koltuk sayesinde de seyahatler daha konforlu geçmektedir.

Ankara’ya ilk gelişi olan Mardinliler öncelikle Anıtkabir’i ziyaret edebilirler. Ardından Kuğulu Park’a gidebilir ve burada yer alan kuğuları, kazları görebilirler. Yeşillikler içerisindeki bu yerde en azından birkaç saat geçirdikten sonra Tunalı Hilmi Caddesi’ne geçebilir ve burada alışveriş yapabilirler. Müze severler ise Etnografya, Anadolu Medeniyetleri ve Kurtuluş Savaşı müzelerini gezebilirler.

Mardin Ankara arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Mardin Ankara arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up