Muğla Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Muğla Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz.

Muğla

Muğla Muğla açık 12 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun açık 14 ℃ havadurumu
16:00
MUĞLASAMSUN
2+2
100 TL
16:00
MUĞLASAMSUN
2+2
100 TL

Muğla Samsun Rotası

Müzeleri ve tarihi yapıları ile güzel bir kültür gezisi yapabileceğiniz şehirlerden biri olan Samsun, doğal alanlarıyla da keyifli zaman geçirmenize imkan tanıyor. Muğla’dan 16 saat süren Samsun yolculuğunuzda otobüsler genellikle Denizli, Afyon ve Kırıkkale güzergahını kullanmaktadırlar. Muğla Samsun arası karayolu mesafesi yaklaşık 1000 km olup, en ucuz ulaşım seçeneği genel olarak otobüsler aracılığı ile gerçekleşmektedir.

Samsun’da bulunan Amazon Köyü, savaşçı kadınların yaşadığı bir yer olmasıyla oldukça ünlüdür. Terme ilçesine bağlı bu köy, Samsun’a gelip de herkesin merak ettiği bir yerdir.

Samsun’da keyifli zaman geçirmeniz için birçok tesis bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Canik Meşe Tesisleri, temiz ve doğal ortama sahip alanıyla kafa dinlemenize ve yemek yiyebilmenize imkan tanıyor.

Bu şehre geldiğinizde önemli anıtlar ve müzeleri mutlaka görmelisiniz. En değerli anıtlar İlk Adım Heykeli ve Atatürk Heykelidir. Tarihi birçok eserin sergilendiği müzeler ise Atatürk Evi, Bandırma Vapuru müzesi, Arkeoloji ve Etnografya müzeleridir.

Batıpark’ın karşısında bulunan Amisos Tepesi, özellikle turistlerin uğrak noktasıdır. Buraya ulaşım teleferik ile sağlanıyor.

Samsun’da yoğun bir kalabalığın bulunduğu Cumhuriyet Meydanı, şehrin en işlek caddelerinden biridir. Burada bankalar ve alışveriş yapabileceğiniz birçok yer bulunuyor. Cumhuriyet Meydanı’nın yanı sıra Mecidiye ve Çiftlik caddeleri de trafiğin yoğun olduğu aktif alanları oluşturuyor.

Muğla Samsun Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+2100 TL

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up