NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Ordu - Karabük Otobüs Seferleri

Ordu Karabük Otobüs Bileti

Doğal güzellikleriyle dikkat çeken Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Ordu, Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan otobüs terminali ile birçok şehre sefer düzenleyen otobüslere yer veriyor. Karabük için yola çıkan otobüsler yaklaşık 9 – 9,5 saat sürede şehre varırlar. Ordu ile Karabük arasındaki mesafe ise 580 km’dir.

Karabük’e doğru yol alan otobüsler Samsun – Boyabat – Kastamonu güzergahını izlerler. Bu şehre sefer düzenleyen otobüsler arasında Metro Turizm ve Ali Osman Ulusoy Seyahat gibi firmalar yer alıyor. Metro Turizm de televizyon ve müzik yayını özellikler bulunuyor. Ulusoy seyahat ise yolcularına internet özelliği de sunuyor.

Karabük’ün tarihi yerleri olduğu kadar doğa harikası olarak nitelendirebileceğimiz yerleri de bulunuyor. Tarihi yerleri arasında öne çıkanları Köprülü Mehmet Paşa Cami, Safranbolu Kent Tarihi Müzesi ve Saipahioğlu Konağıdır. Bu konak müze haline getirilmiş olsa da içerisinde hala yaşayan insanlar bulunmaktadır. Şehrin ilgi gösterilen diğer yerleri de mesire alanlarıdır. Göktepe Tabiat Parkı ve Eğriova Mesire Teri özellikle piknik yapmak için en çok tercih edilen yerleri arasındadır. Karabük’te gidebileceğiniz birçok hamam da bulunuyor. Cinci Hamamı ve Bulak Hamamı öne çıkan hamamlardır. Görüntüsüyle herkesi etkileyen kanyonları ise Şeker Kanyonu, Tokatlı Kanyonu ve İncekaya Kanyonudur. Karabük’e gelip de ne yemeliyim diye düşünüyorsanız kuyu kebabı ve bükme yemeniz tavsiye edilebilir.

Ordu - Karabük Arası

En ucuz otobüs bileti 65 TL olup, bilet fiyatları 70 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 8 saat 45 dakikadır.

Günde ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Karabük Ordu otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr